20 Ноября,
17:29

У Полтавському міськвиконкомі вирішували питання підготовки до осінньо-зимового періоду

19 Августа 2015 16:03   482
Відбулося чергове засідання виконкому, яке провів перший заступник міського голови В’ячеслав Стеценко. Було розглянуто та затверджено 16 рішень, зокрема, щодо підготовки житлового фонду, об’єктів комунального господарства міста до експлуатації та роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

Згідно доповіді начальника управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради Сергія Сінельника, комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційна організація №2» Полтавської міської ради заплановано та виконано певний обсяг робіт з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Так, станом на 07.07.2015 року виконано:
  • капітальний ремонт покрівель 15-ти житлових будинків на загальну суму 4 043 863,2 грн.;
  • заміну теплообмінника на суму 49 723,7 грн;
  • поточний ремонт покрівлі 37-ми житлових будинків на загальну суму 553 535,5 грн;
  • поточний ремонт 7-ми сходових клітин під’їздів житлових будинків на суму 106 555,9 грн;
  • поточний ремонт 17-ти дитячих майданчиків на суму 47 204,7 грн.
Комунальним підприємством «Житлово-експлуатуюча організація №2» підготовлено до роботи в опалювальний період 467 житлових будинки, що становить 49% від загальної кількості будинків, обладнаних централізованим опаленням. Виконано профілактичний ремонт та ревізію запірно-регулюючої арматури систем холодного та гарячого водопостачання та опалення у 467 будинках, промивання опалювальних систем у 67 житлових будинках, ремонт електрощитових виконано у 15 будинках. На житлові будинки, обладнані системою централізованого опалення, оформляються паспорти готовності та пред’являються на підпис фахівцям теплової інспекції та інспекції Держенергонагляду у Полтавській області. Ремонтно-налагоджувальні роботи з підготовки житлових будинків до опалювального сезону продовжуються.

ПЕЗО «Міськсвітло» виконано поточний ремонт та технічне обслуговування повітряних ліній зовнішнього освітлення – 270 км, що становить 57% від запланованого; технічне обслуговування 12 557 одиниць світлоточок, що становить 58% від запланованого; система управління зовнішнім освітленням до роботи у зимовий період підготовлена на 30% від загального обсягу робіт. КП «ПМШЕД» має на балансі 52 одиниці снігоприбиральної техніки, з них на капітальному ремонті нині знаходиться 1 одиниця, поточний ремонт виконується на 5 одиницях. Заготовлено 896,7 тонн піщано-соляної суміші та 262,9 тонн солі з антизлежувачем.

Полтавським КАТП 1628 проводиться утеплення кабін, ремонт обігрівачів салонів та поточне обслуговування спецавтотранспорту. Снігоприбиральна техніка підготовлена до роботи у зимовий період на 65%.

КП «Полтаваелектроавтотранс» проведено ремонт кузовів рухомого складу тролейбусів з їх фарбуванням, перевірено дахи на можливість їх протікання, перевірено цілісність гнучкого корпусу (гармошки), герметичність радіаторів автобусів. Виконано ремонт дахів тягових підстанцій на 20% від загальної кількості.

КП «Декоративні культури» проводиться ремонт та очистка опалювальних котлів та насосного обладнання котельні на вул.Нижньомлинська,33, заготівля палива для опалення теплиць у зимовий період. Здійснюється ремонт плужно-щиточного обладнання снігоприбиральної техніки у кількості 4-х із 7-ми наявних одиниць. Придбано два трактори марки МТЗ-82 для прибирання снігу.

Виконавчий комітет Полтавської міського ради та його структурні підрозділи тісно співпрацюють з комунальними підприємствами обласної ради – надавачами послуг з теплопостачання, водопостачання та водовідведення, газопостачання та енергопостачання для мешканців міста, у частині щодо своєчасного та якісного надання послуг.

КП ПОР «Полтававодоканал» розроблені та затверджені заходи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 р.р. на загальну суму близько 7 млн.грн, які станом на 01.07.2015 року виконані на 40% від запланованих обсягів.

ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго" у м.Полтава підготовлені до опалювального періоду і прийняті комісією підприємства 33 котельні і теплогенераторні (41% від загальної кількості); 10 ЦТП (33% від загальної кількості); у повному обсязі підготовлені 4 насосні станції; 135,7 км теплових мереж у 2-х трубному вимірі (71% від загальної кількості).

ПАТ «Полтавагаз» також розроблені та затверджені заходи щодо підготовки газового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років. На підприємстві здійснюється систематичне обстеження газових мереж, газорегуляторних пунктів, газових колодязів і засобів електрохімічного захисту газопроводів.

Виходячи з вищевикладеного, з метою забезпечення стабільної і безперебійної роботи житлово-комунальних підприємств в осінньо-зимовий період виконком Полтавської міської ради затвердив рішенням, яким зобов’язав/рекомендував відповідним підприємствам виконати необхідні роботи у встановлені терміни.

Також члени виконкому затвердили рішення про відшкодування коштів з міського бюджету за технічне обслуговування та електропостачання ліфтів у липні 2015 року (107 085,68 грн.) та щодо розподілу коштів з міського бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у міському пасажирському транспорті у червні 2015 року (116 760,00 грн).

Згідно рішення виконкому, черговий призов на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України, буде проведено з 01 жовтня по 30 листопада 2015 року згідно з відповідним графіком.

Для поліпшення транспортного обслуговування пасажирів, враховуючи звернення мешканців міста і КП «Полтаваелектроавтотранс», по вулиці Лисенка, на ділянці від провулку Вітряного до вулиці Єднання, буде розміщено зупинку громадського транспорту «Магазин».
Полтавський міськвиконком
Рекомендуем почитать
20 Ноября 16:53,   50
За активізації економічних процесів у країні – започатковано соцпроект під лозунгом «Живи та працюй в Україні». Головна мета його – пожвавлення людей на рин ...
20 Ноября 15:55,   105
Наказом Мінфіну від 25.09.2017 №803 внесено зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого Наказом Мінфі ...
20 Ноября 13:31,   101
Управління соцзахисту населення Гадяцької райдержадміністрації повідомило, що у 2017 році оздоровлено 37 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. ...
20 Ноября 12:20,   91
Цього тижня, за словами начальника відділу транспорту Руслана Івашини, планується проведення перевірки дотримання графіків руху маршрутних таксі на маршруті № 17. ...
18 Ноября 09:10,   76
Український Дім – це феномен, який концентрує в собі культуру, побут, звичаї, традиції, обряди, мову, християнські цінності.
17 Ноября 16:45,   230
Управління Держагентства рибного господарства області днями отримало нове авто – Renault Daster. Про необхідність патрулювання водойм на автотранспорті й про обладнання інспе ...
17 Ноября 16:17,   177
На базі місцевих пожежних охорон Гадяцького району, які вже діють в Рашівці та Петрівці (найближчим часом планують запустити МПО в Красній Луці та Мартинівці), створять потужні цен ...
17 Ноября 15:11,   132
Пирятинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним сектором Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання та апробац ...
17 Ноября 13:17,   129
У Полтаві представники кафедри будівельних конструкцій Сергій Цвіркун, Ольга Мельник, доцент кафедри пожежно-профілактичної роботи Руслан Мельник та курсант 23 навчального взводу М ...
17 Ноября 12:20,   111
У Полтавській області за добу зареєстровано 100 повідомлення стосовно злочинних посягань.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь