19 Октября,
22:58

Полтавський обласний центр зайнятості реалізує навчальну програму ООН для переселенців

02 Сентября 2015 14:23   817
Протягом серпня-вересня 2015 року в Полтавській області реалізується навчальна програма «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей».

Захід організовано Програмою розвитку ООН спільно з Полтавським обласним центром зайнятості в межах проектів «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», що фінансуються Урядом Японії.

У цілому в рамках навчальної програми планується проведення 2 тренінгів:
 • місто Кременчук - 31серпня - 4 вересня 2015 року;
 • місто Полтава - 07 вересня - 11 вересня 2015 року.
Станом на 2 вересня 2015 року до навчання у місті Кременчук приступило 25 осіб.

Навчальна програма ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей» реалізується в рамках проектів Програми Розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» та фінансується Урядом Японії. Партнер - Державна служба зайнятості України.

Програма висвітлює особливості ведення підприємницької діяльності та розвитку власного бізнесу, допомагає отримати практичний досвід в створенні бізнес-ідеї та написанні бізнес-плану. Участь у навчанні підвищить рівень впевненості учасників у власних силах та допоможе розвинути їхнє підприємницьке мислення.

Основною метою Програми є підвищення рівня практичної освіти в сфері підприємництва серед внутрішньо перемішених осіб та жителів Донецької та Луганської областей.

Які переваги дає Програма?
 • Кожен учасник дізнається, як відкрити власну справу та її розвинути.
 • Учасники зможуть підібрати вдалу ідею для підприємництва.
 • Професійні тренери навчать як підготувати бізнес-план для участі в конкурсі Програми малих грантів для підприємців ПРООН (переможці отримають кошти на започаткування, відновлення чи розширення бізнесу на безповоротній основі).
 • Навчальний курс допоможе розібратись в юридичних питаннях та підібрати оптимальну систему оподаткування.
 • Набуті нові знання та відпрацьовані на тренінгу навики допоможуть досягти фінансового успіху.
Протягом 5-денного тренінгу учасники матимуть змогу прослухати лекції по бізнес-плануванню, особливостям ведення підприємницької діяльності та розвитку власної справи.

У межах практичної частини тренінгу кожен учасник під керівництвом кваліфікованого тренера зможе розробити свій власний бізнес-проект. Важливо звернути увагу, що участь у програмі є безкоштовною.

Навчальна програма реалізується у партнерстві з Міністерством соціальної політики України, Державною службою зайнятості України та місцевими органами влади. Полтавський обласний центр зайнятості в рамках реалізації вищезазначеної програми надає інформаційну та технічну підтримку для реалізації тренінгів у регіоні.

Експерти Проекту ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми ВПО в Україні» переконані, що участь внутрішньо переміщених осіб у тренінгу буде мотивувати їх розпочати або ж відновити підприємницьку діяльність.

Очікувані результати:
 • Підвищити рівень стійкості ВПО до складних життєвих ситуацій та покращити їхню здатність до адаптації в новому середовищі.
 • Активізувати внутрішню мотивацію до самозайнятості та підприємництва.
 • Розвинути лідерські якості учасників, які необхідні підприємцю для започаткування власної справи, бізнес-мислення та знання про фінанси.
 • Навчити слухачів як на практиці створювати бізнес-ідеї, описувати та оцінювати їхню ефективність.
 • Розвинути практичні навички у сфері маркетингу та продажів.
 • Надати практичні поради з юридичних питань ведення підприємницької діяльності та допомогти обрати оптимальну систему оподаткування.
 • Навчити слухачів ефективно підбирати персонал, його мотивувати та розвивати.
 • Надати учасникам інформацію про можливості ПРООН щодо підтримки ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей.
Полтавський обласний центр зайнятості
Рекомендуем почитать
19 Октября 15:51,   99
Практичні заняття з тактико-спеціальної підготовки провів особовий склад місцевої поліції, граючи в пейнтбол.
19 Октября 13:04,   88
В області зареєстровано вже кілька випадків отруєння дикорослими грибами. Саме тому й прийнято рішення про заборону торгівлі ними.
19 Октября 12:11,   80
У Полтавській області за добу зареєстровано 115 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 08:30,   92
Тільки четверо з обранців мають позитивні результати стосовно відвідування ВР.
18 Октября 15:00,   86
У Полтавській області за добу зареєстровано 113 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Октября 13:03,   84
Два авто придбано для аварійних служб компанії.
17 Октября 15:47,   224
Згідно із делегованими повноваженнями Гадяцька районна державна адміністрація має здійснювати перевірку роботи сільських рад.
17 Октября 12:10,   113
У Полтавській області за добу зареєстровано 72 повідомлення стосовно злочинних посягань.
13 Октября 16:18,   161
В оновленій актовій залі ЗОШ № 10 відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва. ...
13 Октября 14:45,   147
У Полтавській області за добу зареєстровано 150 повідомлень стосовно злочинних посягань.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь