22 Березня,
19:31

Сьогодні в обласній раді розглядали питання ПЕК та бюджету

29 Вересня 2015 16:55   419
29 вересня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань бюджету та управління майном, паливно-енергетичного комплексу та використання надр, на якому були розглянуті питання внесені до проекту порядку денного тридцять першої сесії обласної ради шостого скликання.

У роботі засідання взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

Відповідно до порядку денного депутати проаналізували матеріали щодо погодження отримання підприємствами без проведення аукціонів спеціальних дозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянок родовищ нафтогазоносних надр та вуглеводнів.

Представники видобувних підприємств розповіли про діяльність своїх підприємств, участь у розбудові соціальної інфраструктури територій, на яких планується проводиться видобуток корисних копалин.

Враховуючи виконання договірних зобов’язань підприємств на фінансування соціальних програм, відповідні проекти рішень було погоджено та рекомендовано внести на розгляд сесії обласної ради. Зокрема, враховуючи часткове виконання угоди про співробітництво між ПАТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ», обласною радою та облдержадміністрацією у розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів області, були підтримані проекти рішення про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПАТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, нафти, конденсату Дружинінської площі на території Шишацького, Великобагачанського районів та Дорошівської площі на території Машівського району. ПАТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" фактично спрямувало 5 млн. грн. на ремонт доріг з твердим покриттям у 12 районах області та 5 млн. грн. на будівництво фортифікаційних споруд на сході України.

Решту питань щодо погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПАТ «Укргазвидобування» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ з подальшим видобуванням нафти, газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення комісія рекомендувала винести на розгляд сесії обласної ради після повного виконання договірних зобов’язань підприємства на фінансування соціальних програм.

Блок питань щодо погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ТОВ “АНГРО ІНВЕСТ" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти і газу після детального обговорення комісія рекомендувала винести на розгляд президії обласної ради після доопрацювання.

Відповідно до порядку денного члени бюджетної комісії розглянули питання про внесення змін до показників обласного бюджету. За інформацією директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, відповідно Бюджетного кодексу України на розгляд сесії обласної ради виноситься питання про внесення змін до показників обласного бюджету за рахунок понадпланових надходжень загального фонду обласного бюджету та трансфертів з державного бюджету.

Як доповів Павло Кропивка, за рахунок перевиконання надходжень загального фонду обласного бюджету за 8 місяців 2015 року на додаткові витрати спрямовується 60,3 млн. грн., у тому числі для забезпечення підвищення соціальних стандартів (підвищення мінімальної заробітної плати, збереження грошового розриву між розміром мінімальної заробітної плати та розміром посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС) – 19,9 млн.грн. та на утримання закладів і установ обласного значення, проведення заходів, формування бюджету розвитку – 39,2 млн. грн.

Обсяг трансфертів з державного бюджету складає 508, 6 млн. грн., у тому числі збільшено обсяг трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам на 190,9 млн.грн., а саме: освітньої субвенції– на 7,3 млн.грн.; медичної субвенції – на 19,3 млн.грн.; субвенції на підготовку робітничих кадрів – 6,8 млн.грн.; субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – на 145,6 млн.грн.; стабілізаційна дотація з державного бюджету обласному бюджету в сумі 11,1 млн. грн.

За інформацією Павла Кропивки, передбачений також обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов у сумі 7,1 млн.грн. розподіляється між містами і районами області (5,8 млн.грн.), нерозподілений залишок субвенції (1,3 млн.грн.) – Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Після детального обговорення депутати з урахуванням доповнень підтримали проект внесення змін до показників обласного бюджету на 2015 рік.

У ході засідання депутати також розглянули та підтримали питання про внесення змін до Програми підтримки обласного комунального підприємства „Аеропорт – Полтава” на 2015 – 2016 роки та заходи по сплаті і погашенню заборгованості з виплати заробітної плати, «Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки», про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, розглянули інші питання узгодженого порядку денного засідання.
Полтавська обласна рада
  
Рекомендуем почитать
15 Грудня 16:00,   331
У Полтавській області за добу зареєстровано 98 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Грудня 15:07,   338
У залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Головував перший заступник голови районно ...
15 Грудня 14:41,   307
На позачерговому засіданні виконавчий комітет розглянув питання, що стосувалося отримання пільгового кредиту на придбання квартири для учасника АТО.
15 Грудня 08:42,   302
Аналіз перебігу виборчої кампанії у Мачухівській громаді провела Громадянська мережа ОПОРА.
14 Грудня 16:53,   173
Кременчуцьку міську раду відвідали учні 9-х класів КНВК №5 імені Т.Г. Шевченка, які беруть участь у проекті в рамках навчального закладу «Разом до успіху». ...
14 Грудня 16:00,   169
У Полтавській області за добу зареєстровано 88 повідомлень стосовно злочинних посягань.
14 Грудня 15:15,   186
У Кременчуці в районі залізничного вокзалу встановлено новий сучасний пункт обігріву, виготовлений ТОВ «Інструментальний завод», дочірнім підприємством ПАТ «Крюкі ...
14 Грудня 11:33,   188
У Кременчуці розглядають можливість надання нової послуги виховання дитини.
14 Грудня 10:40,   214
Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко провів важливу зустріч із із заступником командувача Сухопутних військ України по тиловому забезпеченню. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок