20 Августа,
12:45

Місячний бюджет комунального інформагенства "Новини Полтавщини" – майже 50 тисяч гривень

02 Октября 2015 20:32   486
1 жовтня у Полтаві з ініціативи постійної комісії Громадської ради при ОДА з питань інформації та свободи слова відбувся «круглій стіл» за темою «Діяльність ОКІА «Новини Полтавщини» в сучасних умовах». Участь у засіданні взяли директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА В.Штефан, Президент Полтавського медіа-клубу, голова постійної комісії Громадської ради при ОДА з питань інформації та свободи слова Л.Стельмах (Кучеренко), директор ОКІА «Новини Полтавщини» Ю.Ніколаєв, представники ОДА та громадськості. Обговорено концепцію діяльності ОКІА «Новини Полтавщини», використання бюджетних асигнувань, змістовну наповненість сайту.

Директор комунального Інтернет-видання Юрій Ніколаєв доповів про концепцію сайту «Новини Полтавщини», основні пріоритети в діяльності інформаційної агенції, штатний розпис агенції з посадовими окладами, про надходження і використання коштів від власної діяльності, відповів на численні запитання учасників заходу.

Як зазначалося, у 2015 році з бюджету області КІА «Новини Полтавщини» виділено 545 тисяч гривень, працює там 8 штатних працівників, зарплата директора становить 4418 гривень на місяць, а оклад трьох кореспондентів та фотокореспондента – лише 1218 гривень.

Громадські активісти внесли конкретні й слушні пропозиції щодо вдосконалення структури сайту, його наповнення в умовах жорсткої конкуренції за читача між полтавськими сайтами. Зокрема, журналісти запропонували запровадити рубрику «Анонс подій», адже в агенцію стікається багато інформації про заходи, а громадські активісти й представники мас-медіа були б вдячні за відомості, зібрані в одному місці. Висловлено зауваження та пропозиції щодо покращання інформаційного наповнення сайту та відповідності діяльності редакційної політики реаліям сьогодення в умовах жорсткої конкуренції за читача між полтавськими сайтами.

Планується, що наступні «круглі столи» будуть стосуватися діяльності комунальних видань «Зоря Полтавщини», «Село полтавське», які теж фінансуються з бюджету області і, як сказала заступник голови Громадської ради при Полтавській ОДА Ганна Кіященко, громадськості не байдуже, наскільки ефективно витачаються гроші платників податків.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
18 Августа 13:15,   135
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   141
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   205
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   135
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   111
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   146
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   132
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   146
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   126
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
10 Августа 16:27,   257
Двадцятидвохрічний житель села Засулля звернувся до поліції за допомогою.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь