16 Августа,
18:31

Олександр Шамота оприлюднив перелік питань для обговорення на погоджувальній нараді міськради

24 Ноября 2015 13:21   525
"Продовжую знайомити з нашим баченням тих питань, які ми пропонуємо обговорити, зібравшись на погоджувальну нараду 24 листопада о 15:00 у депутатській кімнаті міської ради." - звертається Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради, до колег на своїй сторінці у Facebook.

Пропозиції фракції "Партії простих людей":

Пропозиції та побажання щодо кількості, напрямків роботи, персонального та керівного складу постійних депутатських комісій.

1. Враховуючи зменшення кількості депутатів міської ради ми пропонуємо обговорити загальну кількість постійних депутатських комісій, наразі їх вісім, доцільність зменшення кількості постійних комісій до шести та відповідно оновлений розподіл напрямків роботи постійних депутатських комісій.
2. Розподіл керівного складу постійних депутатських комісій повинен проходити на принципах фаховості, професійного та громадського досвіду, а також пропорційного представлення у керівному складі депутатських комісій усіх фракцій міської ради.

Саме тому ми пропонуємо наступний розподіл керівництва депутатськими комісіями : кожна фракція партії представленої у міській раді, окрім фракції представника якої буде обрано на посаду секретаря міської ради, отримує право запропонувати свої кандидатур на посади голів депутатських комісій, проте на основі принципу розподілу, який описаний вище, отримати одну посаду голови депутатської комісії. Процес обговорення та узгодження кандидатур голів депутатських комісій, покладається на погоджувальну нараду за участю представників фракцій міської ради.

Пропозиції щодо персонального та кількісного складу виконавчого комітету Полтавської міської ради.

На наше глибоке переконання кожна фракція міської ради повинна мати представника у складі виконавчого комітету Полтавської міської ради. До складу виконавчого комітету повинні увійти: За посадами - міський голова, секретар міської ради заступники міського голови, за пропозиціями фракцій - 7 представників фракцій представлених у міській раді, а також, 3 керівники районних в м. Полтави рад. Відповідно чисельний склад виконавчого комітету повинен складати 17 чоловік.


 
Олександр Шамота
Рекомендуем почитать
16 Августа 12:30,   88
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   97
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   137
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   117
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   134
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   124
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
10 Августа 16:27,   250
Двадцятидвохрічний житель села Засулля звернувся до поліції за допомогою.
10 Августа 15:00,   169
У Полтавській області за добу зареєстровано 116 повідомлень стосовно злочинних посягань.
09 Августа 17:05,   317
Вищою кваліфікаційною комісією суддів оголошено рейтинг кандидатів у новостворюваний Верховний Суд. За результатами конкурсного відбору перемогли 120 кандидатів, 80% з котрих - дію ...
09 Августа 15:25,   178
У селі Лютіж (Вишгородський р-н, Київська обл.) розташований Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів. Він надає громадянам з обмеженими фізичними можливостями безоп ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь