21 Октября,
04:23

Пенітенціарії Полтавщини підбили підсумки роботи за 2015 рік

22 Января 2016 14:51   351
21 січня 2016 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбулось розширене засідання колегії управління за підсумками роботи у 2015 році.

Засідання пройшло під головуванням начальника управління ДПтС України в Полтавській області Миколи Ісаєва. У засіданні колегії взяли участь начальник управління соціально-психологічної роботи з засудженими апарату ДПтС України полковник внутрішньої служби Ігор Андрушко, члени колегії, керівники відділів, секторів та служб управління, начальники та заступники, керівники кадрових підрозділів установ виконання покарань області та начальники відділів, секторів кримінально-виконавчої інспекції області.

Із вступним словом до присутніх звернувся начальник управління ДПтС України в області Микола Ісаєв. Микола Володимирович надав загальну характеристику підпорядкованих органів та установ виконання покарань та окреслив загальний стан справ по основним напрямкам службової діяльності.

Перед початком доповідей начальник управління Микола Ісаєв виконав приємну місію та вручив працівникам ДКВС області чергові спеціальні звання, подяки ДПтС України, а Полтавській виправній колонії (№64) диплом І ступеню Державної пенітенціарної служби України за результатами огляду-конкурсу на краще обладнання чергових частин виправних колоній та окремих постів несення служби.

Начальник управління соціально-психологічної роботи з засудженими апарату ДПтС України полковник внутрішньої служби Ігор Андрушко зазначив, що основною метою проведення зазначеного заходу є не тільки чергове підбиття підсумків, а чітке усвідомлення керівним складом управління, органів та установ виконання покарань області проблемних питань, які виникають в процесі службової діяльності та оптимальних шляхів їх вирішення. Наголосив на належному виконанні Закону України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання» від 26.11.2015 року.

У ході засідання було заслухано доповіді заступників начальника управління ДПтС України в області щодо діяльності відділів охорони, нагляду і безпеки та режиму і охорони, оперативно-розшукової діяльності, пожежно-профілактичної роботи, технічного розвитку, модернізації та переоснащення інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації, діяльності соціально-психологічної служби, виробничо-господарської та фінансової діяльності підприємств та майстерень установ виконання покарань області, ресурсного та інженерного забезпечення, медичного обслуговування засуджених і ув’язнених в установах виконання покарань. Також, було проаналізовано результати діяльності підрозділів кримінально-виконавчої інспекції області, заходи, які проводяться в рамках реалізації Закону України «Про пробацію» та стан кадрового забезпечення в органах та установах виконання покарань Полтавської області у 2015 році.

За підсумками розширеного засідання колегії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області проведено аналіз діяльності органів та установ виконання покарань області за 2015 рік, обговорено та визначено основні завдання на поточний рік.
Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області
  
Рекомендуем почитать
20 Октября 11:33,   97
У Полтавській області за добу зареєстровано 150 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 15:51,   133
Практичні заняття з тактико-спеціальної підготовки провів особовий склад місцевої поліції, граючи в пейнтбол.
19 Октября 13:04,   107
В області зареєстровано вже кілька випадків отруєння дикорослими грибами. Саме тому й прийнято рішення про заборону торгівлі ними.
19 Октября 12:11,   93
У Полтавській області за добу зареєстровано 115 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 08:30,   111
Тільки четверо з обранців мають позитивні результати стосовно відвідування ВР.
18 Октября 15:00,   94
У Полтавській області за добу зареєстровано 113 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Октября 13:03,   90
Два авто придбано для аварійних служб компанії.
17 Октября 15:47,   228
Згідно із делегованими повноваженнями Гадяцька районна державна адміністрація має здійснювати перевірку роботи сільських рад.
17 Октября 12:10,   115
У Полтавській області за добу зареєстровано 72 повідомлення стосовно злочинних посягань.
13 Октября 16:18,   162
В оновленій актовій залі ЗОШ № 10 відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь