27 Сентября,
00:48

Влада Полтави запевняє, що не замовляла логотип у студії Артемія Лебедєва

26 Января 2016 08:25   404
Днями українську спільноту сколихнула новина про те що, студія Артемія Лебедєва на замовлення міської влади Полтави розробила для нашого прекрасного міста логотип. У засобах масової інформації почала ширитися думка, що на створення туристичного логотипу міською владою було виділено велику суму з міського бюджету. Більшість користувачів соціальних мереж обурило те, що логотип був замовлений у відомого своїми антиукраїнськими настроями дизайнера, а також той факт, що логотип був затверджений без обговорення з громадськістю.

Полтавська міська рада та її виконавчий комітет повідомляють: ніяких офіційних замовлень щодо створення логотипу міста Полтавський міськвиконком студії Лебедєва, як і будь-кому іншому, не робив!

Жодної копійки з міського бюджету на замовлення або створення логотипу міста не було витрачено!

Ситуацію з появою логотипу на комунальному сайті «Полтава Туристична» сьогодні роз’яснили під час засідання комісії з питань розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.

По-перше, даний логотип пропонувався як можливий для «Полтави Туристичної», а не міста як такого.

По-друге, він не був замовлений, а розроблений і запропонований студією на безоплатній основі.

По-третє, він не проходив обговорення на жодній з необхідних комісій, або громадського обговорення. Відтак, ніяк не може бути затвердженим.

Щодо розміщення логотипу з відповідною супроводжуючою інформацією на комунальному сайті «Полтава Туристична», тут мало місце перевищення повноважень начальника відділу туризму та культурної спадщини управління культури Віталія Павлова.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська прокоментувала інцидент так:

− Я хочу запевнити громадськість, що щодо розробки логотипу управлінню культури, а саме відділу туризму, ніхто ніяких вказівок не давав. Так, логотип потрібен, так, це питання актуальне, але воно поки що не виносилося на розгляд або в план роботи. Запевняю, що жодних фінансових ресурсів на це не виділялося. Щодо оприлюднення логотипу як такого, що вже затверджений – на мою думку, тут було перевищення службових повноважень начальником відділу туризму, адже він не погодив цього питання ні з ким.


Світлана Казимирівна зауважила, що, коли стане птання про розробку логотипу, воно буде винесене на розгляд громадськості, буде оголошений конкурс, варіанти розглядатимуться на художній раді, на засіданні постійних комісій з питань найменування і перейменування елементів міського середовища, відповідній депутатській комісії і так далі.

Начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури Віталій Павлов пояснив засобам масової інформації ситуацію, яка склалася навколо туристичного логотипу:− Кожне місто, яке ставить на перше місце розвиток, має мати власний туристичний логотип. Київ, Львів, Одеса, Харків, інші міста-мільйонники мають його. Полтава мала змогу увійти до цього списку. Питання створення туристичного логотипу періодично піднімалося, але конкретних пропозицій від громади міста не було. Влітку 2015 року така пропозиція (на безоплатній основі!) надійшла від київського представництва арт-студії Артемія Лебедєва. Усі спекуляції, які піднімаються в ЗМІ стосовно мільйонів, витрачених на створення даного логотипу, не відповідають дійсності. Жодної копійки з міського бюджету не було витрачено. Я підтверджую, що інформація, викладена мною, була недостовірною, а точніше, неточною. Бо всі сприйняли логотип як вже затверджений для міста. А мова йшла про можливий логотип для «Полтави Туристичної». У зв’язку з тим, що йде такий негативний розголос у ЗМІ Полтавщини та України, безперечно даний логотип вже ні в якому разі не розглядатиметься навіть як можливий туристичний логотип.

Також, Віталій Павлов наголосив на тому, що офіційного замовлення з боку виконавчого комітету Полтавської міської ради щодо розроблення даного логотипу дійсно не було!
Полтавська міська рада
Рекомендуем почитать
26 Сентября 17:17,   111
Сьогодні на колегії в райдержадміністрації відбулося урочисте підписання договорів про співпрацю територіальних громад.
26 Сентября 16:26,   90
Через місяць, з 26 жовтня, набере чинності закон, що передбачає збільшення санкцій за порушення правил зупинки і стоянки транспортних засобів на місцях, що призначені для осіб з ін ...
26 Сентября 15:30,   207
Відтепер, якщо учень без поважних підстав протягом 10 днів не відвідуватиме школу, причинами поцікавиться поліція, завітавши до батьків.
26 Сентября 14:35,   153
На державне утримання в будинок-інтернат загального типу приймаються громадяни похилого віку, які досягли загальновстановленого пенсійного віку, та інваліди 1 і 2 групи, які за ста ...
26 Сентября 11:55,   87
Цього року завдяки механізму часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміських закладах оздоровлення та відпочинку оздоровилися більше 1400 дітей. ...
26 Сентября 10:15,   107
У Полтавській області за добу зареєстровано 97 повідомлень стосовно злочинних посягань.
26 Сентября 09:23,   143
З метою підтримки кращих спортсменів області, їм призначають стипендії голови облдержадміністрації – дві мінімальні заробітні плати.
25 Сентября 15:41,   138
Про підготовку служб міського господарства до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років йшлося на засіданні виконавчого комітету, що відбувся сьогодні. Вів засідання ...
25 Сентября 14:00,   147
У Полтавській області за добу зареєстровано 157 повідомлень стосовно злочинних посягань.
22 Сентября 15:00,   149
У Полтавській області за добу зареєстровано 130 повідомлень стосовно злочинних посягань.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь