22 Августа,
21:40

У Полтаві відбулася нарада міських голів та голів районних рад області

24 Февраля 2016 09:59   495
У нараді, яку вів голова обласної ради Олександр Біленький, взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, члени ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, керівники органів місцевого самоврядування¸ журналісти.

Про це повідомила прес-служба Полтавської обласної ради.

Розпочалося зібрання з урочистої церемонії підписання угод на фінансування проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2015 року.

Як зазначив голова обласної ради Олександр Біленький, конкурс, заснований обласною радою у 2010 році, проводиться щорічно та має на меті підвищення активності територіальних громад та органів місцевого самоврядування у розв’язанні актуальних проблем розвитку територій, поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проектів. У минулому році на конкурс було подано 35 проектів розвитку територіальних громад із 16 районів. Рада конкурсу визначила переможцями 34 проекти, зокрема, проектів: районних рад – 6; селищних рад, міських рад міст районного значення – 3; сільських рад – 19; проектів співробітництва – 6. На реалізацію цих проектів обласна рада виділила з обласного бюджету 3 млн.456 тис. грн.. Загалом же проекти акумулюють понад 10 млн. грн. з різних джерел, включаючи кошти організацій – партнерів.

Олександр Біленький висловив вдячність переможцям конкурсу за активну громадянську позицію, небайдужість до вирішення проблемних питань розвитку територій та побажав успіху у реалізації проектів.

Від обласної ради угоди на фінансування проектів-переможців підписав голова обласної ради, від переможця конкурсу – керівник відповідного органу місцевого самоврядування.

Потому було розглянуто питання про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2016 року.

Про організаційне забезпечення та процедуру конкурсу учасників наради поінформував заступник начальника інформаційно-аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради Віктор Гришко.

Набутим досвідом роботи органів місцевого самоврядування з впровадження проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області поділилися Пирятинський міський голова Олексій Рябоконь, голова Чорнухинської районної ради Надія Кривчун, Омельницький сільський голова Кременчуцького району Олександра Шереметьєва.

В обговоренні питання голова облдержадміністрації Валерій Головко та Миргородський міський голова Сергій Соломаха запропонували передбачити участь у конкурсі проектів об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, міжмуніципального співробітництва. Ці пропозиції учасники наради підтримали.

Наразі виконавчому апарату обласної ради доручено підготувати проект рішення про внесення відповідних змін і доповнень до Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області та внести в установленому порядку на розгляд обласної ради.

Міські голови міст обласного та районного значення, голови районних рад підтримали пропозицію щодо утворення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради сьомого скликання та затвердили відповідне Положення. Відтак, Координаційна рада як дорадчо-консультативний орган на громадських засадах розглядатиме проблемні питання забезпечення життєдіяльності територій, сприятиме узагальненню і поширенню в області кращого досвіду місцевого самоврядування, поглибленню зв’язків між обласною радою та органами місцевого самоврядування. До її складу увійшли керівники обласної ради, міські голови міст обласного і районного значення, голови районних рад.

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради розглянула та схвалила ініціативу обласної ради щодо створення Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Ця громадська організація, за словами голови обласної ради Олександра Біленького, допоможе органам місцевого самоврядування Полтавщини більш ефективно здійснювати свої повноваження, забезпечить узгодження дій місцевих рад щодо захисту прав та інтересів територіальних громад, сприятиме подальшому соціально-економічному та культурному розвитку міст і районів, області. Установчу конференцію Асоціації заплановано провести наприкінці березня.
Полтавська обласна рада
Рекомендуем почитать
22 Августа 15:15,   204
Обох чоловіків, що брали "дань" із нелегальних торговців Центрального ринку Полтави, затримано.
22 Августа 12:00,   110
У Полтавській області за добу зареєстровано 132 повідомлень стосовно злочинних посягань.
21 Августа 10:10,   128
У Полтавській області за добу зареєстровано 60 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Августа 13:15,   151
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   146
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   210
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   141
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   113
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   150
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   135
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь