23 Октября,
20:22

Полтавські депутати-мажоритарники у лютому 2016 року стали співавторами 13 проектів нормативно-правових актів

07 Марта 2016 18:05   408
За період 01.02.2016 – 29.02.2016 народні депутати-мажоритарники від Полтавщини Юрій Бублик (позафракційний), Сергій Каплін (фракція партії "Блок Петра Порошенка"), Костянтин Іщейкін (фракція партії "Блок Петра Порошенка") та Костянтин Жеваго (позафракційний) стали співавторами 13 проектів нормативно-правових актів.

Народний депутат України Юрій Бублик (ВО 145)
за період з 01.02.2016 – 29.02.2016 став співавтором 2-х законопроектів стосовно державного будівництва.

Перший з них «Про перейменування окремих населених пунктів та районів» було прийнято 04.02.2016 (номер реєстрації 984-19). А другий «Про внесення змін до деяких законів України щодо набуття повноважень сільських, селищних, міських голів» наразі опрацьовується в комітеті.

Народний депутат України Сергій Каплін (ВО 144) став співавтором 5 законопроектів, які мають відношення до економічної та правової політики, а також організаційних питань.

15.02.2016 було подано законопроект «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань об’єктивного розслідування обставин погоні у місті Києві за участі поліцейських в ніч на 07 лютого 2016 року та фактів можливого перевищення службових повноважень, що призвели до загибелі людини». Законопроект від 15.02.2016 стосувався утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки фактів неефективного та нецільового використання коштів Державного бюджету України про фінансування проекту «Європейський вал». 18.02.2016 було подано законопроект «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку у гірських зонах України». У той самий день було подано законопроект «Про внесення змін до календарного плану проведення четвертої сесії Верховної Ради України восьмого скликання». 23.02.2016 було подано законопроект «Про доповнення статті 176 Кримінального процесуального кодексу України положеннями щодо підвищення ефективності стосовно осіб підозрюваних, обвинувачених за злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення». Наразі всі законопроекти, подані Сергієм Капліним, перебувають на розгляді у відповідних комітетах.

Народний депутат України Костянтин Іщейкін (ВО 148)
став співавтором 6 законопроектів правової та економічної політики. 04.02.2016 Костянтин Іщейкін став співавтором законопроекту «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг». 18.02.2016 було подано 4 проекти нормативно-правових актів за співавторством Костянтина Іщейкіна: проект постанови «Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо упорядкування системи надходження та використання коштів із рентної плати за користування надрами для видобування нафти природного газу та газового конденсату)», проект постанови «Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні», проект постанови «Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення можливості взяття довгострокових зобов’язань у рамках державно-приватного партнерства», законопроект «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку у гірських зонах України». Постанови наразі очікують розгляду, а законопроект перебуває на розгляді в комітеті. 19.02.2016 Костянтин Іщейкін став співавтором законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо боротьби з хабарництвом». Цей законопроект також перебуває на розгляді в комітеті.

Народний депутат України Костянтин Жеваго (ВО 150)
не став співавтором жодного законотворчого акту.


Довідково:

У 2016 році по всій Україні – у 24 областях та м. Києві Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій на народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.
 
  
Рекомендуем почитать
23 Октября 14:03,   110
У Полтавській області за добу зареєстровано 46 повідомлень стосовно злочинних посягань.
23 Октября 09:19,   89
Цього року скарг від жителів на запуск тепла в об’єктах житлового фонду Кременчука зареєстровано вдвічі менше, ніж минулого року.
20 Октября 11:33,   132
У Полтавській області за добу зареєстровано 150 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 15:51,   163
Практичні заняття з тактико-спеціальної підготовки провів особовий склад місцевої поліції, граючи в пейнтбол.
19 Октября 13:04,   122
В області зареєстровано вже кілька випадків отруєння дикорослими грибами. Саме тому й прийнято рішення про заборону торгівлі ними.
19 Октября 12:11,   106
У Полтавській області за добу зареєстровано 115 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 08:30,   122
Тільки четверо з обранців мають позитивні результати стосовно відвідування ВР.
18 Октября 15:00,   98
У Полтавській області за добу зареєстровано 113 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Октября 13:03,   95
Два авто придбано для аварійних служб компанії.
17 Октября 15:47,   240
Згідно із делегованими повноваженнями Гадяцька районна державна адміністрація має здійснювати перевірку роботи сільських рад.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь