21 Августа,
13:06

У Полтаві відбувся круглий стіл на тему "Становлення та розвиток системи надання правової допомоги в Україні з урахуванням світового досвіду. 2016-2020 роки"

24 Марта 2016 11:15   371
23 березня 2016 року у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбулося засідання круглого столу на тему: «Реалізація науково-практичного проекту «Становлення та розвиток системи надання правової допомоги в Україні з урахуванням світового досвіду. 2016-2020 роки».

Метою круглого столу було обговорення проблемних питань щодо становлення й розвитку системи надання правової допомоги та вивчення і впровадження світового досвіду у відповідній сфері.

Участь у заході взяли вчені полтавських вищих навчальних закладів, представники органів державної виконавчої влади, громадські активісти, адвокати, представники правоохоронних органів, директори та працівники Регіонального і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги студенти.

Вів засіданні круглого столу директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області Олександр Черчатий, який наголосив на актуальності вивчення та впровадження зарубіжного досвіду надання правової допомоги, відзначив високий кваліфікаційний рівень учасників круглого столу та закликав до співпраці різних установ у процесі реалізації проекту. Відзначено, що Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області уже підписано низку угод з органами влади та навчальними закладами, що має сприяти реалізації проекту.

У ході засідання перший заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, доктор наук з державного управління, професор Микола Лахижа презентував План реалізації проекту «Становлення та розвиток системи надання правової допомоги в Україні з урахуванням світового досвіду. 2016-2020 роки», його основні етапи, ресурси та учасників. Розкрито вузлові наукові напрями вивчення проблеми. Наголошено на актуальності даної проблематики та значної практичної користі від впровадження результатів дослідження.

Проект реалізується в рамках Угоди про співробітництво між Полтавською обласною державною адміністрацією, Полтавською обласною радою та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, підписаної 16.09.2015 року.

Ініціаторами та розробниками Плану реалізації проекту є Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, Полтавське обласне відділення Української асоціації європейських студій та Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Проект Плану реалізації наукового проекту в електронному вигляді для ознайомлення та внесення пропозицій заздалегідь було розіслано учасникам зустрічі.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області 
Рекомендуем почитать
21 Августа 10:10,   88
У Полтавській області за добу зареєстровано 60 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Августа 13:15,   145
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   143
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   210
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   137
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   113
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   148
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   133
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   148
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   128
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь