21 Ноября,
06:39

У Полтаві відбувся круглий стіл на тему "Становлення та розвиток системи надання правової допомоги в Україні з урахуванням світового досвіду. 2016-2020 роки"

24 Марта 2016 11:15   387
23 березня 2016 року у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбулося засідання круглого столу на тему: «Реалізація науково-практичного проекту «Становлення та розвиток системи надання правової допомоги в Україні з урахуванням світового досвіду. 2016-2020 роки».

Метою круглого столу було обговорення проблемних питань щодо становлення й розвитку системи надання правової допомоги та вивчення і впровадження світового досвіду у відповідній сфері.

Участь у заході взяли вчені полтавських вищих навчальних закладів, представники органів державної виконавчої влади, громадські активісти, адвокати, представники правоохоронних органів, директори та працівники Регіонального і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги студенти.

Вів засіданні круглого столу директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області Олександр Черчатий, який наголосив на актуальності вивчення та впровадження зарубіжного досвіду надання правової допомоги, відзначив високий кваліфікаційний рівень учасників круглого столу та закликав до співпраці різних установ у процесі реалізації проекту. Відзначено, що Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області уже підписано низку угод з органами влади та навчальними закладами, що має сприяти реалізації проекту.

У ході засідання перший заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, доктор наук з державного управління, професор Микола Лахижа презентував План реалізації проекту «Становлення та розвиток системи надання правової допомоги в Україні з урахуванням світового досвіду. 2016-2020 роки», його основні етапи, ресурси та учасників. Розкрито вузлові наукові напрями вивчення проблеми. Наголошено на актуальності даної проблематики та значної практичної користі від впровадження результатів дослідження.

Проект реалізується в рамках Угоди про співробітництво між Полтавською обласною державною адміністрацією, Полтавською обласною радою та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, підписаної 16.09.2015 року.

Ініціаторами та розробниками Плану реалізації проекту є Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, Полтавське обласне відділення Української асоціації європейських студій та Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Проект Плану реалізації наукового проекту в електронному вигляді для ознайомлення та внесення пропозицій заздалегідь було розіслано учасникам зустрічі.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області 
Рекомендуем почитать
20 Ноября 16:53,   102
За активізації економічних процесів у країні – започатковано соцпроект під лозунгом «Живи та працюй в Україні». Головна мета його – пожвавлення людей на рин ...
20 Ноября 15:55,   137
Наказом Мінфіну від 25.09.2017 №803 внесено зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого Наказом Мінфі ...
20 Ноября 13:31,   113
Управління соцзахисту населення Гадяцької райдержадміністрації повідомило, що у 2017 році оздоровлено 37 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. ...
20 Ноября 12:20,   102
Цього тижня, за словами начальника відділу транспорту Руслана Івашини, планується проведення перевірки дотримання графіків руху маршрутних таксі на маршруті № 17. ...
18 Ноября 09:10,   82
Український Дім – це феномен, який концентрує в собі культуру, побут, звичаї, традиції, обряди, мову, християнські цінності.
17 Ноября 16:45,   241
Управління Держагентства рибного господарства області днями отримало нове авто – Renault Daster. Про необхідність патрулювання водойм на автотранспорті й про обладнання інспе ...
17 Ноября 16:17,   182
На базі місцевих пожежних охорон Гадяцького району, які вже діють в Рашівці та Петрівці (найближчим часом планують запустити МПО в Красній Луці та Мартинівці), створять потужні цен ...
17 Ноября 15:11,   135
Пирятинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним сектором Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання та апробац ...
17 Ноября 13:17,   132
У Полтаві представники кафедри будівельних конструкцій Сергій Цвіркун, Ольга Мельник, доцент кафедри пожежно-профілактичної роботи Руслан Мельник та курсант 23 навчального взводу М ...
17 Ноября 12:20,   115
У Полтавській області за добу зареєстровано 100 повідомлення стосовно злочинних посягань.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь