17 Августа,
11:03

Борис Сидоров: Полтавщина входить до п’ятірки бюджетоформуючих регіонів країни

15 Апреля 2016 11:45   361
Звітуючись про результати роботи органів ДФС у Полтавській області з початку року очільник фіскальної служби області Борис Сидров відзначив, що на сьогоднішній день, як і у попередні роки, Полтавщина входить до п’ятірки бюджетоформуючих регіонів країни, забезпечуючи близько 6% надходжень до загального фонду Держбюджету.

Фактичні надходження на одного мешканця області складають 3,7 тис. грн., і це найбільший показник по Україні. Крім того надходження на одного працівника органів ДФС в області за перший квартал поточного року склали 4,97 млн. грн., що є найбільшою сумою по державі після Центрального офісу з обслуговування великих платників та значно більше середнього показника по Україні, який становить 2,9 млн. грн. В той же час Борис Сидоров відзначив, що сьогодні триває процес реформування фіскальної служби, оптимізується кількість органів ДФС та продовжується скорочення штатної чисельності працівників фіскальних органів області. Зокрема, у Полтавській області припиняють із середини травня своє існування дві інспекції у Лохвиці та Хоролі. Відтепер платники, які там обслуговувалися, перейдуть на облік до Гадяцької та Лубенської інспекцій, відповідно. Під час спілкування з журналістами про результати роботи з початку року прозвітувалася і Полтавська митниця ДФС, зокрема заступник начальника Полтавської митниці ДФС Сергій Запорізький повідомив присутнім, що з початку року митники Полтавщини перерахували до державного бюджету рекордну суму - майже 34 млн.дол.США або 877 мільйонів гривень. Перерахування до бюджету було забезпечено за рахунок оформлення експортно-імпортних операцій по 6542 митним деклараціям.

Засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Полтавській області відкрив її голова Олексій Нестуля, який звітуючись про результати попереднього засідання ради, відзначив: «Ми, звичайно знали, що нас почують, але не сподівалися, що так скоро. На минулому засіданні Громадської ради при ГУ ДФС області жваво обговорювалося питання створення спеціалізованого офісу із обслуговування великих платників податків, і зокрема, як це позначиться на стані місцевого бюджету Полтавщини. І ось, пройшов час, відповідний офіс працює, і на сьогоднішній день на відкриті рахунки до бюджету Полтавщини від великих платників податків надійшло 13 млн.грн. А це вже показник ефективності роботи», наголосив Олексій Олексійович.

В ході засідання були розглянуті основні підсумки роботи органів ДФС та Полтавської митниці, а також обговорені актуальні питання податкового та митного законодавства, серед яких: новації в адмініструванні акцизного податку, нововведення кампанії декларування доходів громадян та її попередні підсумки. Питання декларацій зацікавило представників громадськості та бізнесу, присутніх на засіданні ради. Відповідаючи на запитання учасників засідання фахівці ГУ ДФС області відзвітувалися зокрема і про мільйонерів, відзначивши що на сьогоднішній день за результатами кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році, більше мільйона гривень доходів по області задекларували 23 громадянина. Всього мільйонерами задекларовано 99,7 млн.грн. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету становить 1,5 млн.грн.

Завершуючи роботу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Полтавській області її голова відзначив, що представники громадськості області, спільно із працівниками фіскальних органів підтримуватимуть той рівень співпраці, який склався на сьогодні.
Головне управління ДФС у Полтавській області
Рекомендуем почитать
16 Августа 12:30,   121
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   101
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   139
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   119
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   136
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   124
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
10 Августа 16:27,   250
Двадцятидвохрічний житель села Засулля звернувся до поліції за допомогою.
10 Августа 15:00,   170
У Полтавській області за добу зареєстровано 116 повідомлень стосовно злочинних посягань.
09 Августа 17:05,   318
Вищою кваліфікаційною комісією суддів оголошено рейтинг кандидатів у новостворюваний Верховний Суд. За результатами конкурсного відбору перемогли 120 кандидатів, 80% з котрих - дію ...
09 Августа 15:25,   179
У селі Лютіж (Вишгородський р-н, Київська обл.) розташований Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів. Він надає громадянам з обмеженими фізичними можливостями безоп ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь