18 Липня,
09:50

У Полтаві під гаслом "Моя Полтава – моє майбутнє" відбувся громадський форум

24 Червня 2016 13:33   406
23 червня 2016 року у Полтаві пройшов громадський форум Інтегрованого розвитку міста. На захід завітали всі полтавчани, яким не байдуже, як розвивається їх місто, які готові поділитися своїми думками та вступити у відкритий діалог з представниками міської влади, щоб змінити своє місто на краще.

На жаль, незначні проблеми або побажання громади часто недостатньо враховуються при плануванні розвитку міста та міської діяльності, хоча вони є життєво важливими для людини і вказують на недоліки в збільшеному масштабі. Процеси за участю широкої громадськості та виявлення суспільної думки дають можливість проаналізувати не тільки корені проблем, а виходячи з них, знайти шляхи до їх усунення, зібрати інноваційні ідеї та рішення. Тому на захід також запрошені різні представники суспільства – керівники ОСББ, громадські організації, професійні асоціації, представники бізнесу та інших об’єднань.

Організаторами Форуму стали Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні». Захід організований для того, щоб почути точку зору полтавчан на подальший розвиток Полтави, а також наявні недоліки в різних секторах життєдіяльності міста та пропозиції щодо вдосконалення системи міського менеджменту. Ця інформація буде врахована при розробці Концепції інтегрованого розвитку Полтави, що наразі здійснюється в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

Збір інформації відбувся у форматі групової роботи із залученням досвідчених модераторів за такими темами, як-от:
  • житловий простір та умови проживання;
  • дорожній рух та транспорт;
  • культура, культурна спадщина, відпочинок і туризм;
  • зовнішній вигляд міста, дизайн, міська навігація;
  • публічний простір, пішохідний простір;
  • соціальна сфера, освіта, економіка міста.

У розробці концепції заходу організатори спирались на кращий досвід демократичних європейських країн, а також основні засади Європейської хартії місцевого самоврядування та Лейпцизької хартії сталого європейського міста, дія яких поширюється на Україну і окреслює політичні рамки діяльності проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Європейська хартія передбачає розширення повноважень місцевого самоврядування, а таким чином і можливостей міст. Лейпцизька хартія визначає, що сталий розвиток міст гарантує економічне процвітання, соціальну рівновагу і здорове навколишнє середовище. Вона рекомендує зосередити увагу на принципах інтегрованого розвитку, у центрі уваги якого є людина і тому він неможливий без активного залучення широкої громадськості.
Організовуючи ефективний діалог з громадою під гаслом «Моя Полтава – моє майбутнє», Полтава також долучається до демократичних перетворень. Сподіваємося, що Форум стане поштовхом до підвищення громадської активності та якісних змін міста на краще.

Довідка: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Окрім Полтави в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає майже 2 млн євро.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Рекомендуем почитать
15 Грудня 16:00,   388
У Полтавській області за добу зареєстровано 98 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Грудня 15:07,   384
У залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Головував перший заступник голови районно ...
15 Грудня 14:41,   338
На позачерговому засіданні виконавчий комітет розглянув питання, що стосувалося отримання пільгового кредиту на придбання квартири для учасника АТО.
15 Грудня 08:42,   329
Аналіз перебігу виборчої кампанії у Мачухівській громаді провела Громадянська мережа ОПОРА.
14 Грудня 16:53,   207
Кременчуцьку міську раду відвідали учні 9-х класів КНВК №5 імені Т.Г. Шевченка, які беруть участь у проекті в рамках навчального закладу «Разом до успіху». ...
14 Грудня 16:00,   201
У Полтавській області за добу зареєстровано 88 повідомлень стосовно злочинних посягань.
14 Грудня 15:15,   215
У Кременчуці в районі залізничного вокзалу встановлено новий сучасний пункт обігріву, виготовлений ТОВ «Інструментальний завод», дочірнім підприємством ПАТ «Крюкі ...
14 Грудня 11:33,   217
У Кременчуці розглядають можливість надання нової послуги виховання дитини.
14 Грудня 10:40,   244
Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко провів важливу зустріч із із заступником командувача Сухопутних військ України по тиловому забезпеченню. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок