23 Августа,
14:47

У Полтаві під гаслом "Моя Полтава – моє майбутнє" відбувся громадський форум

24 Июня 2016 13:33   330
23 червня 2016 року у Полтаві пройшов громадський форум Інтегрованого розвитку міста. На захід завітали всі полтавчани, яким не байдуже, як розвивається їх місто, які готові поділитися своїми думками та вступити у відкритий діалог з представниками міської влади, щоб змінити своє місто на краще.

На жаль, незначні проблеми або побажання громади часто недостатньо враховуються при плануванні розвитку міста та міської діяльності, хоча вони є життєво важливими для людини і вказують на недоліки в збільшеному масштабі. Процеси за участю широкої громадськості та виявлення суспільної думки дають можливість проаналізувати не тільки корені проблем, а виходячи з них, знайти шляхи до їх усунення, зібрати інноваційні ідеї та рішення. Тому на захід також запрошені різні представники суспільства – керівники ОСББ, громадські організації, професійні асоціації, представники бізнесу та інших об’єднань.

Організаторами Форуму стали Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні». Захід організований для того, щоб почути точку зору полтавчан на подальший розвиток Полтави, а також наявні недоліки в різних секторах життєдіяльності міста та пропозиції щодо вдосконалення системи міського менеджменту. Ця інформація буде врахована при розробці Концепції інтегрованого розвитку Полтави, що наразі здійснюється в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

Збір інформації відбувся у форматі групової роботи із залученням досвідчених модераторів за такими темами, як-от:
  • житловий простір та умови проживання;
  • дорожній рух та транспорт;
  • культура, культурна спадщина, відпочинок і туризм;
  • зовнішній вигляд міста, дизайн, міська навігація;
  • публічний простір, пішохідний простір;
  • соціальна сфера, освіта, економіка міста.

У розробці концепції заходу організатори спирались на кращий досвід демократичних європейських країн, а також основні засади Європейської хартії місцевого самоврядування та Лейпцизької хартії сталого європейського міста, дія яких поширюється на Україну і окреслює політичні рамки діяльності проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Європейська хартія передбачає розширення повноважень місцевого самоврядування, а таким чином і можливостей міст. Лейпцизька хартія визначає, що сталий розвиток міст гарантує економічне процвітання, соціальну рівновагу і здорове навколишнє середовище. Вона рекомендує зосередити увагу на принципах інтегрованого розвитку, у центрі уваги якого є людина і тому він неможливий без активного залучення широкої громадськості.
Організовуючи ефективний діалог з громадою під гаслом «Моя Полтава – моє майбутнє», Полтава також долучається до демократичних перетворень. Сподіваємося, що Форум стане поштовхом до підвищення громадської активності та якісних змін міста на краще.

Довідка: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Окрім Полтави в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає майже 2 млн євро.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Рекомендуем почитать
23 Августа 12:00,   114
У Полтавській області за добу зареєстровано 99 повідомлень стосовно злочинних посягань.
23 Августа 09:26,   90
Планується розвинути мережу відеоспостереження, аби фіксувати виникнення пожеж у лісах.
23 Августа 08:33,   163
Порушників правил рибальства притягуватимуть до адмінвідповідальності.
22 Августа 15:15,   235
Обох чоловіків, що брали "дань" із нелегальних торговців Центрального ринку Полтави, затримано.
22 Августа 12:00,   121
У Полтавській області за добу зареєстровано 132 повідомлень стосовно злочинних посягань.
21 Августа 10:10,   133
У Полтавській області за добу зареєстровано 60 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Августа 13:15,   152
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   146
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   211
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   142
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь