23 Августа,
14:47

Петиція про звільнення начальника міського управління освіти набрала більше 320 підписів

12 Августа 2016 11:46   664
У петиції, автором якої є Бабенко Ірина Віталіївна, до міської влади із проханням розглянути питання звільнення начальника управління освіти Дорохової Наталії Григорівни йдеться про те, що вона "не відповідає своїй посаді так як не впроваджує в діяльності навчальних закладів прогресивні методи та стандарти які вимагає Міністерство науки та освіти України", "не здійснює заходів по впровадженню в школах створення благодійних організацій та фондів не бажає створювати умови для розвитку учнівського та батьківського самоврядування" а також за створення конфліктних ситуацій.

Текст петиції


"Ми батьки учнів Полтавської спеціалізованної школи №3 та інших шкіл та навчальних закладів міста Полтави звертаємося до Вас з вимогою про звільнення з посади начальника Управління освіти Дорохової Н.Г. яка працює на цій посаді з 2012 року . Вважаємо що вона не відповідає своїй посаді так як не впроваджує в діяльності навчальних закладів прогресивні методи та стандарти які вимагає Міністерство науки та освіти України . Наші навчальні заклади не беруть участі в освітній реформі в школах та інших навчальних закладах не обговорюються реформа в сфері освіти не надаєтьтся ніяких пропозицій по розвитку освіти.

Дорохова Н.Г. не здійснює заходів по впровадженню в школах створення благодійних організацій та фондів не бажає створювати умови для розвитку учнівського та батьківського самоврядування не прагне збільшувати матеріально-технічну базу навчальних закладів. Тільки в єдиній школі №3 створена благодійна організація "Наша рідна школа " але цей досвід нікому не потрібний в тому числі і управлінню освіти . Начальник управління освіти коли їй щось не подобається відмовляється давати відповіді як наприклад по питанню підстав звільнення директора школи №3 Романова Є.Л.

За час її знаходження на посаді були великі конфлікти в школах №№3712 та в інших але Дорохова Н.Г. не вирішує ситуацію а займається лише тим щою ніхто про це не дізнався як така особа моєе займати таку посаду . Також при перевірках було встановлено багато порушень з боку Дорохої Н.Г. трудового законодавста.

Тих хто відмовляються йти на діалог з Управлінням освіти намагаються зламати через численну кількість різних перевірок та оголошенням дисциплінарних стягнень . За час її керівництва впав рівень освіти наприклад ЗНО за 2015 рік по математиці Полтава має останнє місце по Україні тому батьки дуже занепоєнні діяльністю Дорохової Н.Г. яка своєю діяльністю перешкоджає всьому прогресивному та інноваційному в освіті . Ми батьки є платниками податків за рахунок яких утримується міське управління освіти в тому числі Дорохова Н.Г. тому ми маємо право на свою думку відносно тієї особи яка виконує управлінську та розпорядчу функцію яка викликає нашу недовіру . Просимо втрутитися в дану ситуацію та звільнити начальника управління освіти виконкому Полтавської міської ради з займаної посади.

До кінця строку голосування залишилося 3 дні. Але вказана петиція вже набрала 328 голосів із 250 необхідних.

Полтавська міська рада
Рекомендуем почитать
23 Августа 12:00,   114
У Полтавській області за добу зареєстровано 99 повідомлень стосовно злочинних посягань.
23 Августа 09:26,   90
Планується розвинути мережу відеоспостереження, аби фіксувати виникнення пожеж у лісах.
23 Августа 08:33,   163
Порушників правил рибальства притягуватимуть до адмінвідповідальності.
22 Августа 15:15,   235
Обох чоловіків, що брали "дань" із нелегальних торговців Центрального ринку Полтави, затримано.
22 Августа 12:00,   121
У Полтавській області за добу зареєстровано 132 повідомлень стосовно злочинних посягань.
21 Августа 10:10,   133
У Полтавській області за добу зареєстровано 60 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Августа 13:15,   152
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   146
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   211
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   142
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь