20 Августа,
05:20

Податківці надають інформацію як виявити сурогатний алкоголь

20 Октября 2016 10:04   328
Відповідно до інформації Держспоживслужби України, лише на території Харківської області, у вересні поточного року зареєстровано 56 випадків отруєння сурогатами алкоголю. Із загальної кількості постраждалих 24 особи померло. На території Донецької області виявлено 9 випадків отруєння з яких 5 завершилися летально. У Миколаївській області також встановлено 5 смертельних випадків за результатами отруєння метанолу.

Дані факти свідчать про наявність на споживчому ринку розгалуженої системи розповсюдження сурогатного алкоголю, який реалізується через мережу Інтернет.

Враховуючи вищезазначене, звертаємо увагу, як пересічних споживачів, так і суб’єктів господарювання всіх форм власності, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі алкогольними напоями, що якісна продукція не може мати низьку вартість та реалізуватися зокрема і на розлив із тари невідомого походження без відповідного маркування.

Відповідно статті 11 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (із змінами і доповненнями) маркування алкогольних напоїв, зокрема горілчаної продукції, які реалізуються в Україні, здійснюється таким чином:
 • на лицьовій стороні етикетки кожної пляшки або самої пляшки (іншого посуду) алкогольних напоїв, крім продукції, зазначеної у частині другій цієї статті, які реалізуються через торговельну мережу, в доступній для споживача формі згідно з чинним законодавством про мови вказуються:
  • загальна та власна назви виробу;
  • найменування виробника;
  • знак для товарів і послуг;
  • географічна назва місця виготовлення виробу, якщо найменування виробника не відображає місця розташування суб'єкта господарювання;
  • вміст спирту (% об.);
  • місткість посуду;
  • вміст цукру (якщо це регламентується нормативними документами);
  • позначення нормативного документа (для продукції вітчизняного виробництва, призначеної для реалізації на території України).
Штриховий код повинен бути нанесений на видиму сторону етикетки, або контретикетки, або пляшки (іншого посуду).

На видимій стороні етикетки, або контретикетки, або корка, або пляшки (іншого посуду) виробу повинні бути зазначені дата виготовлення виробу, код суб'єкта господарювання та номер ліцензії на виробництво.

Вся алкогольна продукція, як вітчизняного, так і імпортного виробництва, що перебуває в реалізації, має бути маркована марками акцизного податку.
Головне управління ДФС у Полтавській області
Рекомендуем почитать
18 Августа 13:15,   133
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   140
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   203
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   135
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   110
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   145
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   132
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   146
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   126
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
10 Августа 16:27,   257
Двадцятидвохрічний житель села Засулля звернувся до поліції за допомогою.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь