24 Ноября,
06:03

Податківці надають інформацію як виявити сурогатний алкоголь

20 Октября 2016 10:04   339
Відповідно до інформації Держспоживслужби України, лише на території Харківської області, у вересні поточного року зареєстровано 56 випадків отруєння сурогатами алкоголю. Із загальної кількості постраждалих 24 особи померло. На території Донецької області виявлено 9 випадків отруєння з яких 5 завершилися летально. У Миколаївській області також встановлено 5 смертельних випадків за результатами отруєння метанолу.

Дані факти свідчать про наявність на споживчому ринку розгалуженої системи розповсюдження сурогатного алкоголю, який реалізується через мережу Інтернет.

Враховуючи вищезазначене, звертаємо увагу, як пересічних споживачів, так і суб’єктів господарювання всіх форм власності, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі алкогольними напоями, що якісна продукція не може мати низьку вартість та реалізуватися зокрема і на розлив із тари невідомого походження без відповідного маркування.

Відповідно статті 11 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (із змінами і доповненнями) маркування алкогольних напоїв, зокрема горілчаної продукції, які реалізуються в Україні, здійснюється таким чином:
 • на лицьовій стороні етикетки кожної пляшки або самої пляшки (іншого посуду) алкогольних напоїв, крім продукції, зазначеної у частині другій цієї статті, які реалізуються через торговельну мережу, в доступній для споживача формі згідно з чинним законодавством про мови вказуються:
  • загальна та власна назви виробу;
  • найменування виробника;
  • знак для товарів і послуг;
  • географічна назва місця виготовлення виробу, якщо найменування виробника не відображає місця розташування суб'єкта господарювання;
  • вміст спирту (% об.);
  • місткість посуду;
  • вміст цукру (якщо це регламентується нормативними документами);
  • позначення нормативного документа (для продукції вітчизняного виробництва, призначеної для реалізації на території України).
Штриховий код повинен бути нанесений на видиму сторону етикетки, або контретикетки, або пляшки (іншого посуду).

На видимій стороні етикетки, або контретикетки, або корка, або пляшки (іншого посуду) виробу повинні бути зазначені дата виготовлення виробу, код суб'єкта господарювання та номер ліцензії на виробництво.

Вся алкогольна продукція, як вітчизняного, так і імпортного виробництва, що перебуває в реалізації, має бути маркована марками акцизного податку.
Головне управління ДФС у Полтавській області
Рекомендуем почитать
23 Ноября 16:15,   83
У Полтавській області за добу зареєстровано 117 повідомлення стосовно злочинних посягань.
23 Ноября 14:09,   87
У дошкільних підрозділах Радалівського й Горбівського навчально-виховних комплексів діти з 20 сімей здобуватимуть якісну дошкільну освіту.
23 Ноября 13:12,   118
Співробітниками Головуправління Нацполіції, за процесуального керівництва прокуратури, затримано 44-річного мешканця Полтави (уродженець Азербайджану), котрий своєму 27-річному пле ...
23 Ноября 12:13,   123
У рамках проекту "Знай свої права", 23 листопада о 14.00 відбудеться консультація головного спеціаліста відділу систематизації законодавства правової роботи та правової о ...
23 Ноября 10:20,   117
Психологом Головного управління ДСНС України у Полтавській області Юлією Фалєєвою проведено практичне заняття з представниками об’єднаних територіальних громад та селищних ра ...
23 Ноября 09:22,   91
Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді запрошує волонтерські загони громадських організацій, державних та недержавних установ, навчальних заклад ...
22 Ноября 16:46,   122
Сьогодні міський голова Віталій Малецький зустрівся з представниками благодійного об’єднання допомоги Східній Європі "Св.Марія – Ешендорф-Рейне" (Німеччина) & ...
22 Ноября 14:15,   107
У Київській райраді міста Полтава пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини.
22 Ноября 12:20,   137
Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулося засідання міської комісії з питань тех ...
21 Ноября 16:25,   163
Господарський суд області задовольнив позовну заяву Лубенської місцевої прокуратури до ТОВ «Луксор-Агро» про повернення земельної ділянки площею 11,3 га у комунальну вл ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь