18 Августа,
04:26

Суб’єкти ЗЕД Полтавщини поспілкувалися з полтавськими митниками на митному пості "Кременчук"

24 Октября 2016 11:44   338
Одним із головних завдань Полтавської митниці ДФС завжди були і залишаються на сьогоднішній день - забезпечення якісних та сприятливих умов для роботи учасників зовнішньоекономічної діяльності, зокрема підприємств-імпортерів, прискорення товарообігу через митний кордон України, і як наслідок – ритмічне та своєчасне наповнення Державного бюджету нашої держави.

Тож недарма зустріч у форматі "круглого столу" вирішили провести на базі митного поста "Кременчук". За 9 місяців поточного 2016 року митним постом спрямовано до Державного бюджету України 1 млрд. 615,8 млн.грн. Це на 74,8 млн.грн більше ніж за аналогічний період минулого 2015 року. Середньомісячні надходження до держбюджету в січні-червні 2016 року становили 179,5 млн.грн.

Середньостатистичний час митного оформлення експортно-імпортних операцій становить 1 год. 09 хв.

Митне оформлення товарів з використанням електронних митних декларацій становить 99,5% від загальної кількості оформлених митних декларацій.
Загалом, у звітному періоді поточного року, колектив митного поста "Кременчук" працював стабільно та ефективно.

З представниками підприємств, які здійснюють діяльність у сфері ЗЕД спілкувалися заступник начальника Полтавської митниці ДФС Олександр Пасичник, начальник митного поста "Кременчук" Сергій Попов, начальник відділу організації митного контролю Полтавської митниці ДФС Євген Богдан.

Як зазначив Олександр Пасичник: "Стратегічно важливим напрямком сьогодення є формування зовнішнього сектору економіки України. Саме тут пліч-опліч працюють митники та суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, забезпечуючи захист інтересів вітчизняного бізнесу на міжнародній арені, підвищення інвестиційної привабливості національних підприємств для іноземних партнерів та забезпечення високих соціальних стандартів для населення".

Саме сьогодні митниця та бізнес повинні об’єднати зусилля для забезпечення достовірності декларування товарів, виконання митних формальностей у найкоротші строки, стабільного наповнювання бюджету, щоб держава могла повноцінно виконувати свої функції.

Представників суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності особливо цікавили питання запровадження в Україні інституту уповноваженого економічного оператора, фото- та відеофіксація митного огляду як форми митного контролю, запровадження "Єдиного вікна", розвиток системи управління ризиками.
ГУ ДФС у Полтавській області
Рекомендуем почитать
17 Августа 14:30,   111
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   187
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   128
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   106
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   141
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   123
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   140
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   124
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
10 Августа 16:27,   253
Двадцятидвохрічний житель села Засулля звернувся до поліції за допомогою.
10 Августа 15:00,   171
У Полтавській області за добу зареєстровано 116 повідомлень стосовно злочинних посягань.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь