19 Октября,
15:44

Суб’єкти ЗЕД Полтавщини поспілкувалися з полтавськими митниками на митному пості "Кременчук"

24 Октября 2016 11:44   375
Одним із головних завдань Полтавської митниці ДФС завжди були і залишаються на сьогоднішній день - забезпечення якісних та сприятливих умов для роботи учасників зовнішньоекономічної діяльності, зокрема підприємств-імпортерів, прискорення товарообігу через митний кордон України, і як наслідок – ритмічне та своєчасне наповнення Державного бюджету нашої держави.

Тож недарма зустріч у форматі "круглого столу" вирішили провести на базі митного поста "Кременчук". За 9 місяців поточного 2016 року митним постом спрямовано до Державного бюджету України 1 млрд. 615,8 млн.грн. Це на 74,8 млн.грн більше ніж за аналогічний період минулого 2015 року. Середньомісячні надходження до держбюджету в січні-червні 2016 року становили 179,5 млн.грн.

Середньостатистичний час митного оформлення експортно-імпортних операцій становить 1 год. 09 хв.

Митне оформлення товарів з використанням електронних митних декларацій становить 99,5% від загальної кількості оформлених митних декларацій.
Загалом, у звітному періоді поточного року, колектив митного поста "Кременчук" працював стабільно та ефективно.

З представниками підприємств, які здійснюють діяльність у сфері ЗЕД спілкувалися заступник начальника Полтавської митниці ДФС Олександр Пасичник, начальник митного поста "Кременчук" Сергій Попов, начальник відділу організації митного контролю Полтавської митниці ДФС Євген Богдан.

Як зазначив Олександр Пасичник: "Стратегічно важливим напрямком сьогодення є формування зовнішнього сектору економіки України. Саме тут пліч-опліч працюють митники та суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, забезпечуючи захист інтересів вітчизняного бізнесу на міжнародній арені, підвищення інвестиційної привабливості національних підприємств для іноземних партнерів та забезпечення високих соціальних стандартів для населення".

Саме сьогодні митниця та бізнес повинні об’єднати зусилля для забезпечення достовірності декларування товарів, виконання митних формальностей у найкоротші строки, стабільного наповнювання бюджету, щоб держава могла повноцінно виконувати свої функції.

Представників суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності особливо цікавили питання запровадження в Україні інституту уповноваженого економічного оператора, фото- та відеофіксація митного огляду як форми митного контролю, запровадження "Єдиного вікна", розвиток системи управління ризиками.
ГУ ДФС у Полтавській області
Рекомендуем почитать
19 Октября 13:04,   68
В області зареєстровано вже кілька випадків отруєння дикорослими грибами. Саме тому й прийнято рішення про заборону торгівлі ними.
19 Октября 12:11,   76
У Полтавській області за добу зареєстровано 115 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 08:30,   81
Тільки четверо з обранців мають позитивні результати стосовно відвідування ВР.
18 Октября 15:00,   85
У Полтавській області за добу зареєстровано 113 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Октября 13:03,   84
Два авто придбано для аварійних служб компанії.
17 Октября 15:47,   221
Згідно із делегованими повноваженнями Гадяцька районна державна адміністрація має здійснювати перевірку роботи сільських рад.
17 Октября 12:10,   113
У Полтавській області за добу зареєстровано 72 повідомлення стосовно злочинних посягань.
13 Октября 16:18,   161
В оновленій актовій залі ЗОШ № 10 відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва. ...
13 Октября 14:45,   147
У Полтавській області за добу зареєстровано 150 повідомлень стосовно злочинних посягань.
13 Октября 13:56,   158
Питання щодо впровадження з 1 листопада відкоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централіз ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь