18 Червня,
22:30

Відкритий лист колективу "Полтавафарм" щодо депутатського зверненням нардепа Мосійчука до МВС

19 Січня 2017 15:17   683
ЗВЕРНЕННЯ КОЛЕКТИВУ ПОКП "ПОЛТАВАФАРМ"

Колектив Полтавського обласного комунального підприємства "Полтавафарм" здивований депутатським зверненням народного депутата І. Мосійчука до Міністерства внутрішніх справ і, як відповідь, відкриттям кримінального провадження на основі наданих ним "фактів", котрі, насправді, не відповідають дійсності.


ПОКП "Полтавафарм" з повагою відноситься до всіх політичних сил, у тому числі, до Радикальної партії Олега Ляшка, але, вважаємо, що окремі депутати своїми діями наносять шкоди репутації політсили, підставляючи в першу чергу її лідера. Дивує, що в народного депутата І. Мосійчука такі необізнані помічники і радники, котрі надали недостовірну інформацію, викладену ним у депутатському зверненні, що призвело до внесення до єдиного реєстру кримінальних проваджень відомостей про "злочин" на основі вигаданих фактів.

ПОКП "Полтавафарм" - це комунальне підприємство на повному господарському розрахунку. Жодних коштів з бюджету у вигляді дотацій воно не отримує, окрім як на підставі тендерних договорів та договорів про відшкодування за передані медичним закладам медпрепарати, що, за законодавством, надаються громадянам безкоштовно. Жодних інших джерел надходження бюджетних коштів на підприємство не існує.

Власником ПОКП "Полтавафарм" є громада Полтавської області, але воно не є бюджетною установою чи організацією. Реалізацію своїх товарів та послуг здійснює як комерційна структура і, відповідно Господарського кодексу України, проводить свої рекламні та іміджеві кампанії. Невже, нардепу Мосійчуку його консультанти не пояснили, чим відрізняється комунальне підприємство на повному розрахунку від бюджетної організації?

Заяви про мільйонні збитки зовсім не відповідають дійсності. Незрозуміло, з якої стелі взяті ці цифри. Не зважаючи на те, що існує недоотримання прибутків по окремо взятих підрозділах, загалом, підприємство є прибутковим. Щодо окремих збиткових аптечних закладів, проводиться комплекс робіт направлених на покращення ситуації, яка абсолютно контрольована і зачіпає декілька аптек по всій області. Результатом такої роботи є зменшення збитків. Порівняно з позаминулим роком, вони значно скоротилися, і динаміка їх зменшення зберігається.

Ціни на інсулін підвищує виробник, а не "Полтавафарм". За ринкових умов, збільшення оптової ціни ліків автоматично тягне за собою підняття роздрібної ціни. Відповідно до існуючих договорів, контрольованих державою, комунальне фармацевтичне підприємство не може піднімати ціни на інсулін та інші соціально значимі медпрепарати, бо законодавством встановлений розмір можливої націнки, який має чіткі обмеження.

Дивує також те, що нардепа Мосійчука обурює підняття заробітних плат для працівників, особливо, на фоні державної політики підняття мінімальної заробітної плати. ПОКП "Полтавафарм", навпаки, вважає покращення соціальних стандартів для працівників одним з важливих напрямків роботи. Поліпшення умови оплати праці — це обов'язок кожного підприємства, і ми почали це робити, не чекаючи, поки держава вчинить відповідні дії зі свого боку.

Не так давно на "Полтавафарм" була глибока криза, включно з рейдерськими захопленнями. Були проблеми з постачальниками і виробниками, мало місце значне падіння товарообігу, і в гривневому еквіваленті, і в товарному. На сьогоднішній день робота підприємства, за результатами минулорічної роботи, стабілізувалася.

Найбільшим досягненням ПОКП "Полтавафарм" минулого року стало впровадження проектів з соціальною спрямованістю. Так, вперше у всіх закладах мережі, а це 220 аптек та аптечних пунктів, були започатковані соціальні програми. Найперше, це - мінімальні націнки на ліки та медичні вироби для ветеранів АТО, Другої світової війни та воїнів-інтернаціоналістів у розмірі 5%. Встановлені знижки для пенсіонерів у розмірів 5-7%. Такі ж знижки введено для громадян з вадами слуху, для спілкування з якими фахівці аптек (провізори та фармацевти) спеціально навчалися мові жестів. Виходячи з місцевих особливостей, у окремих аптеках існують і свої власні соціальні програми, як то знижки для батьків, які мають дітей віком до 6 років, матерям, котрі виховують дітей без батька, тощо.

Нині в жодній області України немає подібного фармацевтичного комунального підприємства, як "Полтавафарм" на Полтавщині — з такою розгалуженою мережею аптек та аптечних пунктів, соціальними програмами і самоокупністю. Якість ліків в аптечній мережі підприємства забезпечено на рівні державних стандартів. Керівництвом ПОКП "Полтавафарм" вживаються заходи, спрямовані на розвиток підприємства, відкриття нових аптек у тому числі і у віддалених куточках області та збільшення кількості громадян, охоплених соціальними програмами. Ця робота проводиться успішно і вже має конкретні результати.

Розуміємо, що усі заяви, озвучені представниками РПЛ – це не тільки спроба заплямувати керівництво ПОКП "Полтавафарм". Ці обставини зачіпають гідність кожного із понад восьмиста фахівців підприємства, які чесно на високому професійному рівні докладають усіх можливих зусиль для успішного функціонування і розвитку ПОКП "Полтавафарм", надають фармацевтичну опіку населенню, поставляють ліки іншим аптечним мережам та лікувально-профілактичним закладам. Ці брудні і неправдиві звинувачення ґрунтуються на домислах, які не мають нічого спільного з дійсним станом справ, але, в кінцевому результаті, спрямовуються на підрив довіри населення до комунальних аптечних закладів, що негативно вплине на конкурентоспроможність Підприємства та інтереси територіальних громад усієї області. А ми цього не хочемо. То ж пропонуємо нашим опонентам відповідально усвідомлювати наслідки своїх дій, перш ніж їх вчиняти. Дайте нам спокійно працювати.
ПОКП “Полтавафарм”
Рекомендуем почитать
15 Грудня 16:00,   377
У Полтавській області за добу зареєстровано 98 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Грудня 15:07,   372
У залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Головував перший заступник голови районно ...
15 Грудня 14:41,   331
На позачерговому засіданні виконавчий комітет розглянув питання, що стосувалося отримання пільгового кредиту на придбання квартири для учасника АТО.
15 Грудня 08:42,   318
Аналіз перебігу виборчої кампанії у Мачухівській громаді провела Громадянська мережа ОПОРА.
14 Грудня 16:53,   198
Кременчуцьку міську раду відвідали учні 9-х класів КНВК №5 імені Т.Г. Шевченка, які беруть участь у проекті в рамках навчального закладу «Разом до успіху». ...
14 Грудня 16:00,   194
У Полтавській області за добу зареєстровано 88 повідомлень стосовно злочинних посягань.
14 Грудня 15:15,   204
У Кременчуці в районі залізничного вокзалу встановлено новий сучасний пункт обігріву, виготовлений ТОВ «Інструментальний завод», дочірнім підприємством ПАТ «Крюкі ...
14 Грудня 11:33,   203
У Кременчуці розглядають можливість надання нової послуги виховання дитини.
14 Грудня 10:40,   234
Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко провів важливу зустріч із із заступником командувача Сухопутних військ України по тиловому забезпеченню. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок