21 Октября,
11:42

Відкритий лист колективу "Полтавафарм" щодо депутатського зверненням нардепа Мосійчука до МВС

19 Января 2017 15:17   566
ЗВЕРНЕННЯ КОЛЕКТИВУ ПОКП "ПОЛТАВАФАРМ"

Колектив Полтавського обласного комунального підприємства "Полтавафарм" здивований депутатським зверненням народного депутата І. Мосійчука до Міністерства внутрішніх справ і, як відповідь, відкриттям кримінального провадження на основі наданих ним "фактів", котрі, насправді, не відповідають дійсності.


ПОКП "Полтавафарм" з повагою відноситься до всіх політичних сил, у тому числі, до Радикальної партії Олега Ляшка, але, вважаємо, що окремі депутати своїми діями наносять шкоди репутації політсили, підставляючи в першу чергу її лідера. Дивує, що в народного депутата І. Мосійчука такі необізнані помічники і радники, котрі надали недостовірну інформацію, викладену ним у депутатському зверненні, що призвело до внесення до єдиного реєстру кримінальних проваджень відомостей про "злочин" на основі вигаданих фактів.

ПОКП "Полтавафарм" - це комунальне підприємство на повному господарському розрахунку. Жодних коштів з бюджету у вигляді дотацій воно не отримує, окрім як на підставі тендерних договорів та договорів про відшкодування за передані медичним закладам медпрепарати, що, за законодавством, надаються громадянам безкоштовно. Жодних інших джерел надходження бюджетних коштів на підприємство не існує.

Власником ПОКП "Полтавафарм" є громада Полтавської області, але воно не є бюджетною установою чи організацією. Реалізацію своїх товарів та послуг здійснює як комерційна структура і, відповідно Господарського кодексу України, проводить свої рекламні та іміджеві кампанії. Невже, нардепу Мосійчуку його консультанти не пояснили, чим відрізняється комунальне підприємство на повному розрахунку від бюджетної організації?

Заяви про мільйонні збитки зовсім не відповідають дійсності. Незрозуміло, з якої стелі взяті ці цифри. Не зважаючи на те, що існує недоотримання прибутків по окремо взятих підрозділах, загалом, підприємство є прибутковим. Щодо окремих збиткових аптечних закладів, проводиться комплекс робіт направлених на покращення ситуації, яка абсолютно контрольована і зачіпає декілька аптек по всій області. Результатом такої роботи є зменшення збитків. Порівняно з позаминулим роком, вони значно скоротилися, і динаміка їх зменшення зберігається.

Ціни на інсулін підвищує виробник, а не "Полтавафарм". За ринкових умов, збільшення оптової ціни ліків автоматично тягне за собою підняття роздрібної ціни. Відповідно до існуючих договорів, контрольованих державою, комунальне фармацевтичне підприємство не може піднімати ціни на інсулін та інші соціально значимі медпрепарати, бо законодавством встановлений розмір можливої націнки, який має чіткі обмеження.

Дивує також те, що нардепа Мосійчука обурює підняття заробітних плат для працівників, особливо, на фоні державної політики підняття мінімальної заробітної плати. ПОКП "Полтавафарм", навпаки, вважає покращення соціальних стандартів для працівників одним з важливих напрямків роботи. Поліпшення умови оплати праці — це обов'язок кожного підприємства, і ми почали це робити, не чекаючи, поки держава вчинить відповідні дії зі свого боку.

Не так давно на "Полтавафарм" була глибока криза, включно з рейдерськими захопленнями. Були проблеми з постачальниками і виробниками, мало місце значне падіння товарообігу, і в гривневому еквіваленті, і в товарному. На сьогоднішній день робота підприємства, за результатами минулорічної роботи, стабілізувалася.

Найбільшим досягненням ПОКП "Полтавафарм" минулого року стало впровадження проектів з соціальною спрямованістю. Так, вперше у всіх закладах мережі, а це 220 аптек та аптечних пунктів, були започатковані соціальні програми. Найперше, це - мінімальні націнки на ліки та медичні вироби для ветеранів АТО, Другої світової війни та воїнів-інтернаціоналістів у розмірі 5%. Встановлені знижки для пенсіонерів у розмірів 5-7%. Такі ж знижки введено для громадян з вадами слуху, для спілкування з якими фахівці аптек (провізори та фармацевти) спеціально навчалися мові жестів. Виходячи з місцевих особливостей, у окремих аптеках існують і свої власні соціальні програми, як то знижки для батьків, які мають дітей віком до 6 років, матерям, котрі виховують дітей без батька, тощо.

Нині в жодній області України немає подібного фармацевтичного комунального підприємства, як "Полтавафарм" на Полтавщині — з такою розгалуженою мережею аптек та аптечних пунктів, соціальними програмами і самоокупністю. Якість ліків в аптечній мережі підприємства забезпечено на рівні державних стандартів. Керівництвом ПОКП "Полтавафарм" вживаються заходи, спрямовані на розвиток підприємства, відкриття нових аптек у тому числі і у віддалених куточках області та збільшення кількості громадян, охоплених соціальними програмами. Ця робота проводиться успішно і вже має конкретні результати.

Розуміємо, що усі заяви, озвучені представниками РПЛ – це не тільки спроба заплямувати керівництво ПОКП "Полтавафарм". Ці обставини зачіпають гідність кожного із понад восьмиста фахівців підприємства, які чесно на високому професійному рівні докладають усіх можливих зусиль для успішного функціонування і розвитку ПОКП "Полтавафарм", надають фармацевтичну опіку населенню, поставляють ліки іншим аптечним мережам та лікувально-профілактичним закладам. Ці брудні і неправдиві звинувачення ґрунтуються на домислах, які не мають нічого спільного з дійсним станом справ, але, в кінцевому результаті, спрямовуються на підрив довіри населення до комунальних аптечних закладів, що негативно вплине на конкурентоспроможність Підприємства та інтереси територіальних громад усієї області. А ми цього не хочемо. То ж пропонуємо нашим опонентам відповідально усвідомлювати наслідки своїх дій, перш ніж їх вчиняти. Дайте нам спокійно працювати.
ПОКП “Полтавафарм”
Рекомендуем почитать
20 Октября 11:33,   100
У Полтавській області за добу зареєстровано 150 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 15:51,   137
Практичні заняття з тактико-спеціальної підготовки провів особовий склад місцевої поліції, граючи в пейнтбол.
19 Октября 13:04,   108
В області зареєстровано вже кілька випадків отруєння дикорослими грибами. Саме тому й прийнято рішення про заборону торгівлі ними.
19 Октября 12:11,   96
У Полтавській області за добу зареєстровано 115 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 08:30,   112
Тільки четверо з обранців мають позитивні результати стосовно відвідування ВР.
18 Октября 15:00,   94
У Полтавській області за добу зареєстровано 113 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Октября 13:03,   90
Два авто придбано для аварійних служб компанії.
17 Октября 15:47,   228
Згідно із делегованими повноваженнями Гадяцька районна державна адміністрація має здійснювати перевірку роботи сільських рад.
17 Октября 12:10,   115
У Полтавській області за добу зареєстровано 72 повідомлення стосовно злочинних посягань.
13 Октября 16:18,   162
В оновленій актовій залі ЗОШ № 10 відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь