20 Августа,
07:09

Департамент Полтавської ОДА долучився до обговорення Національної стратегії поводження з відходами

27 Января 2017 10:29   237
У Міністерстві екології та природних ресурсів обговорювали проект Нацстратегії поводження з відходами.

Від Полтавської ОДА до обговорення долучився Олександр Ткаченко – заступник керівника Департаменту екології та природних ресурсів.

Беручи до уваги нагальність змін у поводженні з відходами та зважаючи на різні підходи до розв’язання проблем у цій сфері, Мінприроди ініціювало розроблення Нацстратегії – документа, що визначить головні принципи, напрямки та критерії ухвалення рішень, направлених на вирішення проблем поводження з відходами.

Підсумком такої роботи повинен стати пакет законодавчих актів, що дадуть змогу вирішити застарілі проблеми у сфері поводження з відходами та створити належні можливості для інвестиційно привабливих змін у цій сфери.

Мінприроди оприлюднило технічну редакцію проекту Нацстратегії, розроблену за участі міжнародних експертів. Як основні завдання означено:
- розширення муніципальної мережі служб збору відходів;
- налагодження переробки відходів у папір, скло, пластик, картон та метал;
- повторне використання та переробку відходів будівництва та знесення.

Стратегія означуватиме особливі завдання щодо повторного використання пакувальних відходів та відпрацьованих нафтопродуктів, утилізації відходів виробництва електро- та електронного обладнання, акумуляторів та елементів живлення, транспортк, що відпрацював свій ресурс, тощо.

Обговорення проекту проходить відкрито, за участі широкого кола громадські, експертів, екологів на різноманітних публічних заходах.
Полтавська облдержадміністрація
Рекомендуем почитать
18 Августа 13:15,   133
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   140
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   204
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   135
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   110
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   145
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   132
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   146
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   126
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
10 Августа 16:27,   257
Двадцятидвохрічний житель села Засулля звернувся до поліції за допомогою.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь