19 Августа,
12:26

Миргород розробляє концепцію розвитку туризму

01 Февраля 2017 16:17   188
Одне з основних завдань, над яким у місті посилено працюватимуть у нинішньому році – розробка туристичної стратегії міста.

Як Миргород зробити більш привабливим для туристів, обговорювали під час наради, яку проводив міський голова Сергій Соломаха. Він, зокрема, зауважив, що для активізації розвитку туристичної складової в економіці міста, у кінці минулого року відділу економічного прогнозування та туризму делеговано повноваження щодо координації процесу розкриття туристично-рекреаційного потенціалу міста.

Ця робота особливо актуальна у розрізі розробки Стратегії Миргородського субрегіону, однією з основних перспективних цілей якої є розвиток рекреаційно-туристичної та лікувально-профілактичної сфер. Супутні напрями розвитку - формування культурно-освітнього простору, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу.

За результатами засідання голова доручив структурувати існуючі туристично-рекреаційні об'єкти міста та інфраструктуру з метою визначення перспективних турмаршрутів.

Обговорювалась також перспектива отримання грантових коштів на реалізацію інвестиційних проектів. Серед поточних завдань на найближчу перспективу – створення робочої групи щодо розробки Концепції розвитку туризму Миргорода.

До участі у розробці стратегії та діяльності робочої групи можуть долучитись турагенти, екскурсоводи, приватні підприємці, зацікавлені індустрією туризму (контакти - тел.: 5-21-44 Голуб Оксана Вікторівна, e-mail:econom_mmrada@ukr.net).
Миргородська міська рада
Рекомендуем почитать
18 Августа 13:15,   112
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   131
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   201
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   130
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   108
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   142
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   129
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   145
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   124
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
10 Августа 16:27,   254
Двадцятидвохрічний житель села Засулля звернувся до поліції за допомогою.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь