29 Апреля,
18:35

На Лубенщині – карантин через АЧС

21 Февраля 2017 11:41   222
Райкомісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території с. Тишки оголосила надзвичайний стан через загрозу розповсюдження АЧС.

На спільному засіданні Держпротиепізоотичної комісії при Лубенській РДА та райкомісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відповідні організації узгодили свої дії та визначили заходи щодо недопущення розповсюдження цього вірусу.

Лабораторні дослідження свинопоголів’я, що загинуло у приватному секторі, підтвердили захворювання. У трикілометровій зоні Тишківської сільради оголошено 40-каденний карантин, свинопоголів’я у громадян буде вилучено та знищено. На трьох виїздах із села встановлено ветеринарно-поліцейські пункти, зона, радіусом 20 кілометрів навкруг села.

План заходів у першій "зоні захисту" забороняє проводити виставки, ярмарки та інші заходи, що пов’язані з переміщенням та присутністю живих тварин.

Щоб стримати розповсюдження АЧС, проводитиметься депопуляції диких свиней, знищуватимуться хижі та бродячі тварини. Заборонено реалізацію свиней (в т.ч. молодняка) на ринках зон "захисту" та "нагляду", утримання у домогосподарствах зони "захисту" (с. Тишки) свиней протягом 6-ти місяців після зняття карантину.

Як показує практика, такі заходи дають можливість стримати розповсюдження чуми. Зокрема, півроку тому під час виникнення АЧС у с. Литвяки вдалося не "випустити" його за межі населеного пункту.

Карантин буде знято через 40 днів після проведення всіх запланованих ветеринарно-санітарних заходів та звіту держустанов, що задіяні у їх реалізації.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
28 Апреля 16:05,   95
Міським головою Полтави підписано розпорядження щодо призначення за особливі досягнення іменних стипендій молодим вченим, студентам та спортсменам.
28 Апреля 15:06,   71
Сьогодні під головуванням Ольги Борисенко, заступника міськголови з питань діяльності виконавчих органів, пройшло засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. ...
28 Апреля 14:54,   93
Відбулося чергове третє у цьому році засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, його перший заступник Олександр Шингарій, секрет ...
27 Апреля 22:34,   124
Ініціаторами даного заходу виступили громадські організації Полтавщини разом з представниками Громадської ради Державної прикордонної служби України. ...
27 Апреля 15:25,   120
З метою підвищення рівня соцзахисту пільгових категорій в області діє комплексна облпрограма соцзахисту і соцзабезпечення на 2013-2020 роки.
27 Апреля 14:40,   84
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С.Г. Абрамова відбулося засідання комісії з питань прийняття рішень щодо призначення грошової компенсації для відшко ...
26 Апреля 20:25,   96
Влада вкотре наголошує, що працює відкрито і "будь-хто з полтавців може подивитися всі наші операції на відповідних порталах".
26 Апреля 16:46,   194
Сьогоднішня сесія облради розпочалася з акцій протесту перед президією.
26 Апреля 16:32,   86
У рамках підготовки сесії, що відбудеться 28.04.2017, працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’ ...
26 Апреля 10:20,   149
Відповідно до обласної стратегії поводження з твердими побутовими відходами, на Полтавщині створять 4-5 великих полігонів, що будуть облаштовані відповідно сучасних норм, та близьк ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь