29 Апреля,
18:28

Будівництво кардіоцентру у Полтаві супроводжує новий проектувальник

21 Февраля 2017 16:39   204
У Полтаві на будівництві клінічного кардіоцентру (вул. Макаренка, 1 а) пройшла сьогодні нарада щодо зміни генпроектувальника. Відтепер це – ДПІМ "Міськбудроект".

Обговорено основні позиції змін проектної документації.

Проектування кардіоцентру здійснював ПАТ "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву". Однак, його представниками кілька днів тому відмовлено стосовно авторських прав. Пов’язано це з місцем розташування інституту та наявними фінансовими проблемами. Виходячи з цього, замовником залучено нову проекту установу – Держпроектінститут містобудування "Міськбудпроект". Інститут розташований у Полтаві і спроможний активніше долучатись до будівництва.

В обговоренні ряду проблем, що виникли під час зміни проектувальника, та визначенні напрямків роботи участь взяли представники проектувальника, облвлади й кардіодиспансеру.

Уповноважені від проектувальника запевнили, що проект буде скоректовано на початок травня. Наразі, в документації треба виправити помилки щодо системи опалення, подачі лікувального кисню. Але ці неточності, загалом, не стосуються робіт, отож – будівництво триває.

Тимофій Голбан, керівник Управління капбудівництва Полтавської ОДА, оцінює хід робіт позитивно: "Певно, вперше за останні 10 років працюємо з початку року. Різного року проблеми, в тому числі й політичні, зазвичай не давали змоги вчасно розпочати роботи. А так, бюджет облрадою прийнято в грудні й ми вже реалізуємо кілька проектів: облфілармонія, кардіодиспансер, "швидка".

Т. Голбан одночасно зауважив, що й хід виконання будробіт, і кількість працівників, залучених до роботи на будівництві, вражають. Загальний процес організований добре і результат повинен таким же.

Учасники наради вирішили облицювати фасад будівлі кардіодиспансеру за прикладом кардіологічного центру. Проведено буде і утеплення будівлі.

Будівництво кардіоцентру розпочалося минулоріч у травні – очільник Полтавської ОДА Валерій Головко заклав у будівлю символічну капсулу. Вартість – 96 млн грн.
Прес-служба Полтавської ОДА
Рекомендуем почитать
28 Апреля 16:05,   95
Міським головою Полтави підписано розпорядження щодо призначення за особливі досягнення іменних стипендій молодим вченим, студентам та спортсменам.
28 Апреля 15:06,   71
Сьогодні під головуванням Ольги Борисенко, заступника міськголови з питань діяльності виконавчих органів, пройшло засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. ...
28 Апреля 14:54,   93
Відбулося чергове третє у цьому році засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, його перший заступник Олександр Шингарій, секрет ...
27 Апреля 22:34,   124
Ініціаторами даного заходу виступили громадські організації Полтавщини разом з представниками Громадської ради Державної прикордонної служби України. ...
27 Апреля 15:25,   120
З метою підвищення рівня соцзахисту пільгових категорій в області діє комплексна облпрограма соцзахисту і соцзабезпечення на 2013-2020 роки.
27 Апреля 14:40,   84
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С.Г. Абрамова відбулося засідання комісії з питань прийняття рішень щодо призначення грошової компенсації для відшко ...
26 Апреля 20:25,   96
Влада вкотре наголошує, що працює відкрито і "будь-хто з полтавців може подивитися всі наші операції на відповідних порталах".
26 Апреля 16:46,   194
Сьогоднішня сесія облради розпочалася з акцій протесту перед президією.
26 Апреля 16:32,   86
У рамках підготовки сесії, що відбудеться 28.04.2017, працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’ ...
26 Апреля 10:20,   149
Відповідно до обласної стратегії поводження з твердими побутовими відходами, на Полтавщині створять 4-5 великих полігонів, що будуть облаштовані відповідно сучасних норм, та близьк ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь