25 Сентября,
18:15

Полтавщину з офіційним візитом відвідав канадський Посол

02 Марта 2017 08:37   166
Керівники області зустрілися з Романом Ващуком, Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні.

Обговорювалася подальша співпраця України та Канади, перспективи розвитку Полтавщини.

Насамперед Полтавська область потребує підтримки щодо розвитку місцевого самоврядування та децентралізації."Канада для нас – приклад й ідеологічний партнер", – зауважив Валерій Головко, керівник Полтавської ОДА.

Роман Ващук, у свою чергу, підкреслив, що українські проекти потребують співпраці. Адже мало накреслити стратегію, коли немає кому й за які кошти її реалізовувати. Він зауважив, що – приватні фірми й територіальні громади на "децентралізовані" кошти можуть ці стратегічні завдання реалізовувати. За приклад, назвав агропромхолдинг "Астарта", котрий залучає активно інвестиції, в тому числі й канадські, до розвитку аграрного сектора.

Обговорили військову агресію на сході України, підтримку Канадою нашої держави на міжнародній політичній арені. Р. Ващук зауважив, що за останні три роки Україна відтворила Збройні Сили фактично власними силами.

"Підтримка Канадою незалежності нашої держави є для нас ключовою, – підкреслив Валерій Головко. – Підтримка міжнародної спільноти, уряду Канади та української діаспори, для нас у цей складний час дуже важлива". Очільник ОДА запропонував означити "дорожню карту" співпраці культурної, освітньої та бізнес спільнот, акцентувавши увагу на високому рівні освіти на Полтавщині. Досягнуто домовленості щодо підготовки пропозиції стосовно обміну студентами й викладачами. Також В. Головко висловив сподівання, що канадські бізнесмени зацікавляться пропозиціями співпраці на Полтавщині.

Валерій Головко поінформував, що планує ініціювати звернення до Мінекономіки щодо реанімації колишнього закону про Спілку підприємців. Закон підприємцям давав можливість отримувати податкові пільги, сприяв інвестиціям. У такому форматі співпраця країн у розвитку економіки була б більш ефективною.
Прес-служба Полтавської ОДА
Рекомендуем почитать
25 Сентября 15:41,   77
Про підготовку служб міського господарства до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років йшлося на засіданні виконавчого комітету, що відбувся сьогодні. Вів засідання ...
25 Сентября 14:00,   97
У Полтавській області за добу зареєстровано 157 повідомлень стосовно злочинних посягань.
22 Сентября 15:00,   146
У Полтавській області за добу зареєстровано 130 повідомлень стосовно злочинних посягань.
22 Сентября 13:44,   398
Припинено діяльність Управління безпеки дорожнього руху. Відтепер функції його здійснюватимуться патрульною поліцією.
22 Сентября 11:22,   245
Як наголошують працівники виконавської служби, заборона на виїзд за кордон для боржників-фізичних осіб, – один з ефективних важелів впливу.
21 Сентября 13:00,   112
У Полтавській області за добу зареєстровано 119 повідомлень стосовно злочинних посягань.
21 Сентября 11:07,   127
Вчора біля села Руденківка (Новосанжарський р-н) виявлено 169 мінометних мін часів минулої війни.
21 Сентября 09:18,   485
Перевіряється використання бюджетних коштів та їх вірогідний "відтік" до фіктивних фірм.
20 Сентября 14:00,   131
У Полтавській області за добу зареєстровано 121 повідомлення стосовно злочинних посягань.
20 Сентября 13:02,   392
Окружний адмінсуд Києва анулював ліцензії стосовно розробки трьох родовищ у Полтавській області.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь