28 Апреля,
09:10

Очільник Полтави радився з освітянами (фото)

09 Марта 2017 10:21   259


У міськраді за участі очільника міста Олександра Мамая відбулась нарада керівників навчальних закладів Полтави.

Звертаючись до учасників наради, О. Мамай у першу чергу подякував освітянам за їх роботу, за те, що мужньо несуть на своїх плечах велику відповідальність за майбутнє міста та країни, допомагають дітям не тільки пізнати світ, а й відкрити свої таланти, навчитись правильно обирати шлях до успішного майбутнього.

Щоб педагогічна робота була успішнішою, міська влада пріоритетним своїм завданням вбачає підтримку освітянської галузі. Зокрема, в останні роки багато зроблено для облаштування комфортних умов навчання учнів. Придбано нове техобладнання, меблі та побутове обладнання, проведено поточні та капремонти приміщень освітніх закладів, застосувуються енергозберігаючі технології (замінюються віконні блоки, системи опалення тощо). Покращено умови позашкільної освіти (відкриваються басейни, оснащуються кімнати для творчого навчання тощо).

Міська влада турбується і про соцпідтримку педагогів. Працівники галузі освіти протягом останніх років нагороджувались не тільки преміями та цінними подарунками до професійного свята, а й сертифікатами на отримання квартир у Полтаві.

Міський голова зауважив, що питання покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів не знімається з порядку денного – управління освіти міськвиконкому, після обговорення потреб у колективах, чекає від керівників шкіл списки необхідного обладнання.
Полтавська міська рада
Рекомендуем почитать
27 Апреля 22:34,   90
Ініціаторами даного заходу виступили громадські організації Полтавщини разом з представниками Громадської ради Державної прикордонної служби України. ...
27 Апреля 15:25,   102
З метою підвищення рівня соцзахисту пільгових категорій в області діє комплексна облпрограма соцзахисту і соцзабезпечення на 2013-2020 роки.
27 Апреля 14:40,   75
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С.Г. Абрамова відбулося засідання комісії з питань прийняття рішень щодо призначення грошової компенсації для відшко ...
26 Апреля 20:25,   89
Влада вкотре наголошує, що працює відкрито і "будь-хто з полтавців може подивитися всі наші операції на відповідних порталах".
26 Апреля 16:46,   192
Сьогоднішня сесія облради розпочалася з акцій протесту перед президією.
26 Апреля 16:32,   82
У рамках підготовки сесії, що відбудеться 28.04.2017, працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’ ...
26 Апреля 10:20,   145
Відповідно до обласної стратегії поводження з твердими побутовими відходами, на Полтавщині створять 4-5 великих полігонів, що будуть облаштовані відповідно сучасних норм, та близьк ...
25 Апреля 16:30,   100
Для особового складу фахівці відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення ГУ НП й тренінгового центру ГУ НП провели практичні заняття тактико-спеціальної підгото ...
25 Апреля 16:16,   91
Пенсію на Полтавщині підвищать 75 % пенсіонерів. Додаткова потреба в коштах для виплати підвищеної пенсії в області становить – 22 млн. грн.
25 Апреля 12:47,   90
У лісових масивах області почали розповсюджувати пероральну вакцину, що протидіє сказу.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь