28 Апреля,
22:54

Полтава презентувала ініціативу для учасників АТО "Муніципальна варта"

14 Марта 2017 11:12   121
Очільнику Полтавської ОДА Валерію Головку й представникам силових відомств області презентували "Муніципальну варту", котра спрямована на соціалізацію учасників АТО у сільській місцевості.

Ініціативу представили Валерій Довженко, керівник облцентру допомоги учасникам АТО, та Геннадій Коваленко і Руслан Рогов – депутати облради. За моніторингом, який у Центрі проводять кожного місяця, можна зробити висновок, що військовим, котрі повернулись із зони бойових дій, на сьогодні складно знайти роботу, особливо, у сільській місцевості.

Як зауважує В. Довженко: "Повернувшись додому, вони не мають можливості отримувати психологічну кваліфіковану допомогу. Односельці кілька разів послухають про війну й подвиги, але потім усе те стає їм нецікаво. І часто воїни лишаються наодинці з власними проблемами. І відчуття непотрібності тільки поглиблюється на фоні відсутності зайнятості".

У той же час у населених пунктах сільської місцевості виникають проблеми з охороною правопорядку – фермери та сільгосппідприємства через недостатню охорону, несуть збитки через крадіжки.

За переконанням Валерія Головка, впровадження цієї ініціативи дозволить вирішити кілька проблем одночасно: "Насамперед, хлопці матимуть роботу, а разом з тим, вирішиться і проблема правопорядку на селі".

Подібну організацію "Щит Миргородщини". до речі, вже створено у Миргороді – зареєстровано статут, незабаром організація розпочне роботу за принципом діяльності добровільних народних дружин.

"Керуючись цим досвідом й пропонуємо створити в Полтавській області організацію, – говорить В. Довженко. – Не варто допускати ситуації, подібній до того, як була після Афганістану – бійці повертались з "гарячої точки" і чи просто спивались, чи йшли у кримінал. Це, в першу чергу, спричинювала їхня незайнятість".

Очільник ОДА підтримав впровадження ініціативи, однак наголосив, що слід усе добре зважити та прописати, щоб не було створено додаткових проблем: "Необхідність створення цієї організації ні в кого не викликає заперечень. Сьогодні на рівні області уже розробляється чимало програм допомоги учасникам АТО – реабілітація бійців, адаптація та реабілітація родин, навчання та відпочинок дітей.

Представники силових відомств також підтримали створення організації та наголосили на готовності до співпраці. Після підготовки статуту силовики виділять координаторів за напрямками, щоб разом відпрацювати всі моменти роботи, беручи до уваги усі плюси й мінуси організації роботи.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
28 Апреля 16:05,   72
Міським головою Полтави підписано розпорядження щодо призначення за особливі досягнення іменних стипендій молодим вченим, студентам та спортсменам.
28 Апреля 15:06,   56
Сьогодні під головуванням Ольги Борисенко, заступника міськголови з питань діяльності виконавчих органів, пройшло засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. ...
28 Апреля 14:54,   73
Відбулося чергове третє у цьому році засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, його перший заступник Олександр Шингарій, секрет ...
27 Апреля 22:34,   119
Ініціаторами даного заходу виступили громадські організації Полтавщини разом з представниками Громадської ради Державної прикордонної служби України. ...
27 Апреля 15:25,   113
З метою підвищення рівня соцзахисту пільгових категорій в області діє комплексна облпрограма соцзахисту і соцзабезпечення на 2013-2020 роки.
27 Апреля 14:40,   80
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С.Г. Абрамова відбулося засідання комісії з питань прийняття рішень щодо призначення грошової компенсації для відшко ...
26 Апреля 20:25,   91
Влада вкотре наголошує, що працює відкрито і "будь-хто з полтавців може подивитися всі наші операції на відповідних порталах".
26 Апреля 16:46,   192
Сьогоднішня сесія облради розпочалася з акцій протесту перед президією.
26 Апреля 16:32,   84
У рамках підготовки сесії, що відбудеться 28.04.2017, працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’ ...
26 Апреля 10:20,   146
Відповідно до обласної стратегії поводження з твердими побутовими відходами, на Полтавщині створять 4-5 великих полігонів, що будуть облаштовані відповідно сучасних норм, та близьк ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь