28 Апреля,
22:48

У Полтавській міськраді приймали делегацію із Сербії

14 Марта 2017 16:25   133
У міськраді приймали представників регіональної групи Програми "U-LEAD з Європою".

Міськраду на зустрічі представляла Ольга Борисенко - заступник міськголови з питань діяльності виконавчих органів.

Делегація завітала в рамках Програми "U-LEAD з Європою", переслідуючи мету з’ясування ставлення органів місцевої влади до бізнесу. Насамперед, торкнулись проблем щодо економрозвитку міста, наголошувалось, що бізнес-середовище для розвитку має залучитись підтримкою та інвестуванням.

О. Борисенко поінформувала, що у Програмі економічного і соцрозвитку передбачено підтримку міського бізнесу, а також заходи, що сприятимуть розширенню зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій. Також міськвлада систематично співпрацює з міжнародними проектами – насамперед, ПРОМІС та GIZ. За програмою ПРОМІС втілюється стратегія розвитку, що дасть змогу створити для малого та середнього бізнесу сприятливі умови розвитку і планомірно прискорювати економічний розвиток.

У свою чергу, експерт Душан Петровіч поінформував про впровадження регіонального проекту сертифікування органів місцевого самоврядування. Він активізує конкуренцію серед муніципалітетів для розширення нових інвестицій, укріплює економіку в регіоні, утверджує стандарти для формування сприятливого середовища до бізнесу на місцевому рівні. У країнах Південно-Східної Європи проект вже успішно реалізується.

Члени делегації, після вивчення ситуації у Полтаві, налаштовані запропонувати ефективні заходи щодо реалізації сертифікування в рамках української системи місцевих органів самоврядування.
Полтавська міська рада
Рекомендуем почитать
28 Апреля 16:05,   72
Міським головою Полтави підписано розпорядження щодо призначення за особливі досягнення іменних стипендій молодим вченим, студентам та спортсменам.
28 Апреля 15:06,   55
Сьогодні під головуванням Ольги Борисенко, заступника міськголови з питань діяльності виконавчих органів, пройшло засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. ...
28 Апреля 14:54,   73
Відбулося чергове третє у цьому році засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, його перший заступник Олександр Шингарій, секрет ...
27 Апреля 22:34,   117
Ініціаторами даного заходу виступили громадські організації Полтавщини разом з представниками Громадської ради Державної прикордонної служби України. ...
27 Апреля 15:25,   112
З метою підвищення рівня соцзахисту пільгових категорій в області діє комплексна облпрограма соцзахисту і соцзабезпечення на 2013-2020 роки.
27 Апреля 14:40,   80
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С.Г. Абрамова відбулося засідання комісії з питань прийняття рішень щодо призначення грошової компенсації для відшко ...
26 Апреля 20:25,   91
Влада вкотре наголошує, що працює відкрито і "будь-хто з полтавців може подивитися всі наші операції на відповідних порталах".
26 Апреля 16:46,   192
Сьогоднішня сесія облради розпочалася з акцій протесту перед президією.
26 Апреля 16:32,   84
У рамках підготовки сесії, що відбудеться 28.04.2017, працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’ ...
26 Апреля 10:20,   146
Відповідно до обласної стратегії поводження з твердими побутовими відходами, на Полтавщині створять 4-5 великих полігонів, що будуть облаштовані відповідно сучасних норм, та близьк ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь