28 Апреля,
22:51

Полтавщина на другому місці в Україні – по роботі ОДА та безпеці, на четвертому – за соціально-економічними показниками

15 Марта 2017 15:35   178
У Києві презентовано результати досліджень з розрахунку індексів демократичного розвитку кожної області України та в цілому країни (http://pfirs.org/component/k2/item/376-376.html). Полтавщина загалом отримала у цьому рейтингу – восьме місце.

Результати склали за експертним опитуванням, яке допрацьовувалося й доповнювалося за аналізом національних й регіональних джерел (статистика, аналітичні доповіді, експертні висновки, результати соцдосліджень). Це дослідження вперше оцінювало рівень демократії на обласному рівні, а не національному.

До дослідження було залучено більше тисячі експертів, котрі проаналізували сто джерел вторинної інформації й кілька сотень регіональних джерел. Оцінювання робилось за 5-бальною системою.

У цілому по країні індекс – 3,05. І це значить, що всі області знаходяться в одній групі – "змішаний або перехідний тип". Її ознаки: проблеми в області захисту громадянських свобод та політичних прав, нестабільність демократичних інститутів.

На першому місці, згідно дослідження, Івано-Франківщина (3,48), на другому – Тернопільщина (3,42), на третьому – Хмельниччина (3,40).

Полтавщина загалом – 3,18 балів – на восьмому. А за категоріями "Робота місцевих держадміністрацій" й "Безпека. Органи правопорядку" область посіла другі місця. Стан ЗМІ в області – на третьому місці, а соцекономрозвиток – на четвертому. На шостому місці – політична активність, а децентралізація й робота органів місцевого самоврядування – на сьомому.

Дослідження проводили в двадцяти чотирьох областях України з листопада 2016-го по січень 2017-го рр.
Прес-служба Полтавської ОДА
Рекомендуем почитать
28 Апреля 16:05,   72
Міським головою Полтави підписано розпорядження щодо призначення за особливі досягнення іменних стипендій молодим вченим, студентам та спортсменам.
28 Апреля 15:06,   56
Сьогодні під головуванням Ольги Борисенко, заступника міськголови з питань діяльності виконавчих органів, пройшло засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. ...
28 Апреля 14:54,   73
Відбулося чергове третє у цьому році засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, його перший заступник Олександр Шингарій, секрет ...
27 Апреля 22:34,   117
Ініціаторами даного заходу виступили громадські організації Полтавщини разом з представниками Громадської ради Державної прикордонної служби України. ...
27 Апреля 15:25,   113
З метою підвищення рівня соцзахисту пільгових категорій в області діє комплексна облпрограма соцзахисту і соцзабезпечення на 2013-2020 роки.
27 Апреля 14:40,   80
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С.Г. Абрамова відбулося засідання комісії з питань прийняття рішень щодо призначення грошової компенсації для відшко ...
26 Апреля 20:25,   91
Влада вкотре наголошує, що працює відкрито і "будь-хто з полтавців може подивитися всі наші операції на відповідних порталах".
26 Апреля 16:46,   192
Сьогоднішня сесія облради розпочалася з акцій протесту перед президією.
26 Апреля 16:32,   84
У рамках підготовки сесії, що відбудеться 28.04.2017, працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’ ...
26 Апреля 10:20,   146
Відповідно до обласної стратегії поводження з твердими побутовими відходами, на Полтавщині створять 4-5 великих полігонів, що будуть облаштовані відповідно сучасних норм, та близьк ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь