20 Сентября,
01:32

Канадці ділилися з полтавцями досвідом ефективного самоврядування

17 Марта 2017 09:40   181
На міжвідомчий форум, який пройшов у Полтавській ОДА за участі представників центральних органів влади, ОТГ області, громадських організацій та експертів, винесли обговорення методів вдосконалення механізмів планування та стимулювання розвитку тергромад.

Організатори форуму – Проект ПРОМІС та Полтавська ОДА, переконані, що співпраця та обмін інформацією між центральною виконавчою владою та органами влади на місцях буде сприяти росту економіки і поліпшенню якісних показників життя полтавців.

Керівник ОДА Валерій Головко, заст. голови - керівник апарату ОДА Микола Білокінь, заст. керівника облради Анатолій Ханко зосередили увагу на тому, що обласна влада налаштована сприяти всіляко процесам децентралізації та інтегрованого планування розвитку на регіональному рівні.

"Полтавщина - у четвірці областей, котрі беруть участь у реалізації проекту допомоги місцевому самоврядуванню, - зауважив В. Головко. - Це накладає велику відповідальність. Потрібно не тільки підтверджувати спроможність області, а й демонструвати, як реально впроваджуються реформи".

Як зауважила головний радник з питань врядування Кейді Ворд, проект ПРОМІС діє на Полтавщині у трьох проекціях: "Він сприяє демократичному врядуванню, розвитку підприємництва, збільшенню інвестиційної привабливості територій. У питаннях міжвідомчої координації співпрацюємо з облдержадміністрацією".

Про процеси децентралізації учасників форуму поінформувала керівник Департаменту економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко: "Міжнародні проекти для області досить значимі. Адже забезпечують значний потенціал у налагодженні співпраці, отриманні інструментарію для управління та стимулювання розвитку, залучення додаткових інвестицій".

Учасники форуму зосередились також на напрямках підвищення кваліфікації держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування, перепідготовці кадрів для ОТГ, способах застосування на практиці моделей демократичного врядування в громадах.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
19 Сентября 14:21,   85
Зберігання реєстраційних справ у паперовій формі, відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", що формуються у зв ...
19 Сентября 12:30,   124
У Полтавській області за добу зареєстровано 118 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Сентября 11:30,   121
На нараді з головами рад мікрорайонів міста, що провела секретар міської ради Наталія Гирка, обговорили транспортне питання та пропозиції представників органів самоорганізації насе ...
18 Сентября 15:00,   102
У Полтавській області за добу зареєстровано 69 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Сентября 13:00,   412
Певні електронні ЗМІ, з посиланням на Міністра соцполітики, поінформували, що урядовий проект пенсійної реформи має норму, згідно з якою пенсіонерів, які мають потребу чи бажання & ...
15 Сентября 16:06,   191
Фото «зустрічі разом із міністрами внутрішніх справ України та Ізраїля» опублікував у себе на сторінці міський голова Гадяча Володимир Нестеренко. ...
15 Сентября 13:00,   141
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
14 Сентября 15:30,   137
У Полтавській області за добу зареєстровано 148 повідомлень стосовно злочинних посягань.
14 Сентября 15:04,   388
Правоохоронці посилять заходи безпеки під час проведення в Полтаві 15 вересня концерту українського гурту «Океан Ельзи».
14 Сентября 13:43,   226
Головними державними соціальними інспекторами управління соцзахисту населення Гадяцької райдержадміністрації К.О. Липівцем та В.С. Карбач було проведено перевірку фактичного місця  ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь