16 Декабря,
05:22

Канадці ділилися з полтавцями досвідом ефективного самоврядування

17 Марта 2017 09:40   197
На міжвідомчий форум, який пройшов у Полтавській ОДА за участі представників центральних органів влади, ОТГ області, громадських організацій та експертів, винесли обговорення методів вдосконалення механізмів планування та стимулювання розвитку тергромад.

Організатори форуму – Проект ПРОМІС та Полтавська ОДА, переконані, що співпраця та обмін інформацією між центральною виконавчою владою та органами влади на місцях буде сприяти росту економіки і поліпшенню якісних показників життя полтавців.

Керівник ОДА Валерій Головко, заст. голови - керівник апарату ОДА Микола Білокінь, заст. керівника облради Анатолій Ханко зосередили увагу на тому, що обласна влада налаштована сприяти всіляко процесам децентралізації та інтегрованого планування розвитку на регіональному рівні.

"Полтавщина - у четвірці областей, котрі беруть участь у реалізації проекту допомоги місцевому самоврядуванню, - зауважив В. Головко. - Це накладає велику відповідальність. Потрібно не тільки підтверджувати спроможність області, а й демонструвати, як реально впроваджуються реформи".

Як зауважила головний радник з питань врядування Кейді Ворд, проект ПРОМІС діє на Полтавщині у трьох проекціях: "Він сприяє демократичному врядуванню, розвитку підприємництва, збільшенню інвестиційної привабливості територій. У питаннях міжвідомчої координації співпрацюємо з облдержадміністрацією".

Про процеси децентралізації учасників форуму поінформувала керівник Департаменту економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко: "Міжнародні проекти для області досить значимі. Адже забезпечують значний потенціал у налагодженні співпраці, отриманні інструментарію для управління та стимулювання розвитку, залучення додаткових інвестицій".

Учасники форуму зосередились також на напрямках підвищення кваліфікації держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування, перепідготовці кадрів для ОТГ, способах застосування на практиці моделей демократичного врядування в громадах.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
15 Декабря 16:00,   94
У Полтавській області за добу зареєстровано 98 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Декабря 15:07,   116
У залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Головував перший заступник голови районно ...
15 Декабря 14:41,   94
На позачерговому засіданні виконавчий комітет розглянув питання, що стосувалося отримання пільгового кредиту на придбання квартири для учасника АТО.
15 Декабря 08:42,   156
Аналіз перебігу виборчої кампанії у Мачухівській громаді провела Громадянська мережа ОПОРА.
14 Декабря 16:53,   68
Кременчуцьку міську раду відвідали учні 9-х класів КНВК №5 імені Т.Г. Шевченка, які беруть участь у проекті в рамках навчального закладу «Разом до успіху». ...
14 Декабря 16:00,   63
У Полтавській області за добу зареєстровано 88 повідомлень стосовно злочинних посягань.
14 Декабря 15:15,   75
У Кременчуці в районі залізничного вокзалу встановлено новий сучасний пункт обігріву, виготовлений ТОВ «Інструментальний завод», дочірнім підприємством ПАТ «Крюкі ...
14 Декабря 11:33,   96
У Кременчуці розглядають можливість надання нової послуги виховання дитини.
14 Декабря 10:40,   124
Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко провів важливу зустріч із із заступником командувача Сухопутних військ України по тиловому забезпеченню. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь