29 Апреля,
18:29

Канадці ділилися з полтавцями досвідом ефективного самоврядування

17 Марта 2017 09:40   138
На міжвідомчий форум, який пройшов у Полтавській ОДА за участі представників центральних органів влади, ОТГ області, громадських організацій та експертів, винесли обговорення методів вдосконалення механізмів планування та стимулювання розвитку тергромад.

Організатори форуму – Проект ПРОМІС та Полтавська ОДА, переконані, що співпраця та обмін інформацією між центральною виконавчою владою та органами влади на місцях буде сприяти росту економіки і поліпшенню якісних показників життя полтавців.

Керівник ОДА Валерій Головко, заст. голови - керівник апарату ОДА Микола Білокінь, заст. керівника облради Анатолій Ханко зосередили увагу на тому, що обласна влада налаштована сприяти всіляко процесам децентралізації та інтегрованого планування розвитку на регіональному рівні.

"Полтавщина - у четвірці областей, котрі беруть участь у реалізації проекту допомоги місцевому самоврядуванню, - зауважив В. Головко. - Це накладає велику відповідальність. Потрібно не тільки підтверджувати спроможність області, а й демонструвати, як реально впроваджуються реформи".

Як зауважила головний радник з питань врядування Кейді Ворд, проект ПРОМІС діє на Полтавщині у трьох проекціях: "Він сприяє демократичному врядуванню, розвитку підприємництва, збільшенню інвестиційної привабливості територій. У питаннях міжвідомчої координації співпрацюємо з облдержадміністрацією".

Про процеси децентралізації учасників форуму поінформувала керівник Департаменту економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко: "Міжнародні проекти для області досить значимі. Адже забезпечують значний потенціал у налагодженні співпраці, отриманні інструментарію для управління та стимулювання розвитку, залучення додаткових інвестицій".

Учасники форуму зосередились також на напрямках підвищення кваліфікації держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування, перепідготовці кадрів для ОТГ, способах застосування на практиці моделей демократичного врядування в громадах.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
28 Апреля 16:05,   95
Міським головою Полтави підписано розпорядження щодо призначення за особливі досягнення іменних стипендій молодим вченим, студентам та спортсменам.
28 Апреля 15:06,   71
Сьогодні під головуванням Ольги Борисенко, заступника міськголови з питань діяльності виконавчих органів, пройшло засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. ...
28 Апреля 14:54,   93
Відбулося чергове третє у цьому році засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, його перший заступник Олександр Шингарій, секрет ...
27 Апреля 22:34,   124
Ініціаторами даного заходу виступили громадські організації Полтавщини разом з представниками Громадської ради Державної прикордонної служби України. ...
27 Апреля 15:25,   120
З метою підвищення рівня соцзахисту пільгових категорій в області діє комплексна облпрограма соцзахисту і соцзабезпечення на 2013-2020 роки.
27 Апреля 14:40,   84
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С.Г. Абрамова відбулося засідання комісії з питань прийняття рішень щодо призначення грошової компенсації для відшко ...
26 Апреля 20:25,   96
Влада вкотре наголошує, що працює відкрито і "будь-хто з полтавців може подивитися всі наші операції на відповідних порталах".
26 Апреля 16:46,   194
Сьогоднішня сесія облради розпочалася з акцій протесту перед президією.
26 Апреля 16:32,   86
У рамках підготовки сесії, що відбудеться 28.04.2017, працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’ ...
26 Апреля 10:20,   149
Відповідно до обласної стратегії поводження з твердими побутовими відходами, на Полтавщині створять 4-5 великих полігонів, що будуть облаштовані відповідно сучасних норм, та близьк ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь