28 Апреля,
09:20

Полтавська міськрада та Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги скріпили співпрацю меморандумом

22 Марта 2017 15:08   133
Підписи поставили під документом міськголова Олександр Мамай та директор Регіонального центру Олександр Черчатий.

Документ передбачає удосконалення правової спроможності тергромади Полтави та оптимізацію надання громадянам безоплатної правової допомоги. Основним завданням партнерства у цій сфері є напрацювання можливостей для рівного доступу громадян до правосуддя через отримання безоплатної первинної правової допомоги.

Як зазначив О. Мамай: "Чимало городян звертається до міськради та до мене на особистих прийомах щодо питань правової допомоги. Співпраця з центром передбачає інформаційну діяльність щодо прав полтавців та їх реалізації фахівцями Регіонального центру. Особлива увага приділятиметься соціально вразливим категоріям громадян".

Передбачено, що через систему безоплатної правової допомоги буде налаштоване інформування щодо механізмів захисту та їх реалізації.

– Ми об'єднали зусилля із міськрадою, щоб правова допомога була більш доступною і якісною для полтавців, своєчасною, – наголосив О. Черчатий.

Мешканці Полтави мають можливість отримання безоплатної правової допомоги у Першому та Другому міських центрах:

• Перший центр розташований на вул. Міщенка, 2, тел. (0532) 50-27-22. Обслуговує Подільський район міста Полтави.

• Другий центр розташований на вул. Європейській, 37/40, тел. (0532) 56-02-88. Обслуговує Шевченківський та Київський райони.

О. Черчатий також представив працівникам міськвиконкому інформацію щодо роботи системи правової допомоги та перспективи поглиблення співпраці.
Полтавська міська рада
Рекомендуем почитать
27 Апреля 22:34,   90
Ініціаторами даного заходу виступили громадські організації Полтавщини разом з представниками Громадської ради Державної прикордонної служби України. ...
27 Апреля 15:25,   102
З метою підвищення рівня соцзахисту пільгових категорій в області діє комплексна облпрограма соцзахисту і соцзабезпечення на 2013-2020 роки.
27 Апреля 14:40,   75
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С.Г. Абрамова відбулося засідання комісії з питань прийняття рішень щодо призначення грошової компенсації для відшко ...
26 Апреля 20:25,   89
Влада вкотре наголошує, що працює відкрито і "будь-хто з полтавців може подивитися всі наші операції на відповідних порталах".
26 Апреля 16:46,   192
Сьогоднішня сесія облради розпочалася з акцій протесту перед президією.
26 Апреля 16:32,   82
У рамках підготовки сесії, що відбудеться 28.04.2017, працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’ ...
26 Апреля 10:20,   145
Відповідно до обласної стратегії поводження з твердими побутовими відходами, на Полтавщині створять 4-5 великих полігонів, що будуть облаштовані відповідно сучасних норм, та близьк ...
25 Апреля 16:30,   100
Для особового складу фахівці відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення ГУ НП й тренінгового центру ГУ НП провели практичні заняття тактико-спеціальної підгото ...
25 Апреля 16:16,   91
Пенсію на Полтавщині підвищать 75 % пенсіонерів. Додаткова потреба в коштах для виплати підвищеної пенсії в області становить – 22 млн. грн.
25 Апреля 12:47,   90
У лісових масивах області почали розповсюджувати пероральну вакцину, що протидіє сказу.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь