Про здобутки Полтави за останні 4 роки, основні тези програми йшлось на зборі активу у палаці дозвілля «Листопад».
Перед тим, як розповісти про нову передвиборчу програму, міський голова Андрій Матковський на розсуд присутніх у палаці дозвілля «Листопад» презентував короткий відеозвіт про те, що було виконано із обіцяного в 2006 році. Соціальні заходи, міські програми «Турбота», «Місто без околиць», «Чисте місто – справа кожного». Програма подальшого розвитку міста на 2011-2015 роки кандидата у мери Андрія Матковського носить назву «Єдність. Добробут. Розвиток». Писав її, говорить міський очільник, власноруч, багато в чому – як підсумок численних зустрічей з мешканцями мікрорайонів, установ та організацій.
Андрій Матковський, міський голова:
"Я хочу сказати, що були недоліки в роботі, були проблеми, ми помилялися, вибачалися перед людьми, зима багато чому нас навчила. Але чесно і відкрито можу сказати, що сьогодні я і люди, з якими я працюю, не такі, як були в 2006 році. І якщо мати той досвід, який ми маємо сьогодні, в 2006 році, ми б зробили набагато більше".
Серед основних пунктів міський голова називає підтримку полтавських виробників, створення щорічно 5-ти тисяч робочих місць. У транспортному питанні – збільшення парку тролейбусів і автобусів на 20 одиниць, подовження окремих тролейбусних маршрутів, оголошення зупинок у всіх видах громадського транспорту. Щодо галузі ЖКГ: стимулювання створення ОСББ, створення міського управління чистоти із збільшенням штарної чисельності двірників на 74 чоловіка. В соціальному розрізі – збільшення видатків у 2 рази за програмою «Турбота», реорганізація практично кожного медичного закладу, відкриття 5-ти нових дитячих садочків у районах міста, будівництво 2-го будинку сімейного типу.
Довірені особи міського голови, які були присутні на заході, назвали свої причини підтримки мера на 2-й термін.
Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ, довірена особа міського голови А.Матковського:
"Я дав згоду бути довіреною особою тому, що він вміє і не розучився мріяти. Він мріє про той час, коли Полтава стане європейським містом, коли Полтава стане визнаним у світі університетським містом. Але за цією мрією є ще конкретні справи, які наближають той час, коли вони стануть реальністю".
Валентина Дрозд, директор ПДЮТ, довірена особа міського голови А.Матковського:
"На сьогоднішній день я - єдиний директор на всю Україну, який гордо говорить на зустрічах у Києві, що в нашому місті позашкільна освіта - безоплатна для дітей міста"
Більша частина зустрічі пройшла в режимі запитання-відповідь. Як підсумок, присутні називають переваги почутої передвиборчої програми «Єдність. Добробут. Розвиток».
Олександр Гранько, голова Ради підприємців: "Потрібно і надалі підтримувати малий і середній бізнес, оскільки він і наповнює міський бюджет, для втіленняв життя програми нашого мера".
Валерій Трегубов, архітектор: "Програма відкрита, реальна і необхідна".
Олена Міщенко, підприємець: "Він хоче, аби все кільце доріг було, як наша вулиця Калініна. Він думає про освіту"
Дмитро Козицький, студентський мер м.Полтава: "Це цілком реальна програма. Все, про що говорив Андрій Всеволодович, - реально, і воно буде здійснено. Я впевнений"