20 Августа,
03:35

На Полтавщині 55 тисяч ветеранів одержать соцдопомогу

11 Апреля 2017 11:29   185
Органи соцзахисту населення готують документацію щодо одноразової соцдопомоги інвалідам війни, учасникам бойових дій та війни, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів.

На 2017 рік урядом встановлено збільшити у середньому до 26 % проти минулорічного грошову одноразову допомогу ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

Суми означені наступні:
1) для інвалідів війни та колишніх неповнолітніх (на момент ув'язнення - до 14 років) в'язнів концтаборів, гетто та інших місць примусового тримання, що отримали статус I -III категорії через загальне захворювання, трудове каліцтво та з інших причин, відповідно: 3,5 тис. грн.; 3,1 тис. грн.; 2,7 тис. грн.
2) учасники бойових дій та колишні неповнолітні (на час ув'язнення - до 18 років) в'язні концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також діти, що родилися від батьків, які перебували у місцях примусового утримання, отримують по 1,2 тис. грн.;
3) відзначені за особливі заслуги перед Батьківщиною особи, - 3,5 тис. грн.;
4) члени родин загиблих та подружжя померлих інвалідів війни, подружжя померлих учасників бойових дій та війни, жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, котрі не брали повторного шлюбу, - 600 грн.;
5) учасникам війни та колишнім в'язням концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, громадянам, що насильно були вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога, буде виплачено по 500 грн.

Нинішнього року на Полтавщині виплатять допомогу майже 55 тис. ветеранів.

Перерахування коштів проведуть за місцем проживання одержувачів до 5 травня ц.р. через відділення поштового зв'язку або установи уповноважених банків.

Органами праці та соцзахисту населення спільно з установами, де ветерани перебувають на обліку, списки сформовано по категоріях.

Отож, немає необхідності звертатися до управлінь праці та соцзахисту населення.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
18 Августа 13:15,   132
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   140
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   203
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   135
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   110
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   145
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   132
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   146
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   126
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
10 Августа 16:27,   257
Двадцятидвохрічний житель села Засулля звернувся до поліції за допомогою.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь