30 Апреля,
02:23

На Полтавщині 55 тисяч ветеранів одержать соцдопомогу

11 Апреля 2017 11:29   117
Органи соцзахисту населення готують документацію щодо одноразової соцдопомоги інвалідам війни, учасникам бойових дій та війни, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів.

На 2017 рік урядом встановлено збільшити у середньому до 26 % проти минулорічного грошову одноразову допомогу ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

Суми означені наступні:
1) для інвалідів війни та колишніх неповнолітніх (на момент ув'язнення - до 14 років) в'язнів концтаборів, гетто та інших місць примусового тримання, що отримали статус I -III категорії через загальне захворювання, трудове каліцтво та з інших причин, відповідно: 3,5 тис. грн.; 3,1 тис. грн.; 2,7 тис. грн.
2) учасники бойових дій та колишні неповнолітні (на час ув'язнення - до 18 років) в'язні концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також діти, що родилися від батьків, які перебували у місцях примусового утримання, отримують по 1,2 тис. грн.;
3) відзначені за особливі заслуги перед Батьківщиною особи, - 3,5 тис. грн.;
4) члени родин загиблих та подружжя померлих інвалідів війни, подружжя померлих учасників бойових дій та війни, жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, котрі не брали повторного шлюбу, - 600 грн.;
5) учасникам війни та колишнім в'язням концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, громадянам, що насильно були вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога, буде виплачено по 500 грн.

Нинішнього року на Полтавщині виплатять допомогу майже 55 тис. ветеранів.

Перерахування коштів проведуть за місцем проживання одержувачів до 5 травня ц.р. через відділення поштового зв'язку або установи уповноважених банків.

Органами праці та соцзахисту населення спільно з установами, де ветерани перебувають на обліку, списки сформовано по категоріях.

Отож, немає необхідності звертатися до управлінь праці та соцзахисту населення.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
28 Апреля 16:05,   100
Міським головою Полтави підписано розпорядження щодо призначення за особливі досягнення іменних стипендій молодим вченим, студентам та спортсменам.
28 Апреля 15:06,   75
Сьогодні під головуванням Ольги Борисенко, заступника міськголови з питань діяльності виконавчих органів, пройшло засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. ...
28 Апреля 14:54,   97
Відбулося чергове третє у цьому році засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, його перший заступник Олександр Шингарій, секрет ...
27 Апреля 22:34,   127
Ініціаторами даного заходу виступили громадські організації Полтавщини разом з представниками Громадської ради Державної прикордонної служби України. ...
27 Апреля 15:25,   122
З метою підвищення рівня соцзахисту пільгових категорій в області діє комплексна облпрограма соцзахисту і соцзабезпечення на 2013-2020 роки.
27 Апреля 14:40,   85
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С.Г. Абрамова відбулося засідання комісії з питань прийняття рішень щодо призначення грошової компенсації для відшко ...
26 Апреля 20:25,   96
Влада вкотре наголошує, що працює відкрито і "будь-хто з полтавців може подивитися всі наші операції на відповідних порталах".
26 Апреля 16:46,   197
Сьогоднішня сесія облради розпочалася з акцій протесту перед президією.
26 Апреля 16:32,   86
У рамках підготовки сесії, що відбудеться 28.04.2017, працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’ ...
26 Апреля 10:20,   150
Відповідно до обласної стратегії поводження з твердими побутовими відходами, на Полтавщині створять 4-5 великих полігонів, що будуть облаштовані відповідно сучасних норм, та близьк ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь