Міський голова Олександр Мамай прокоментував стан ремонту полтавських доріг:
– Робота в нас у повному розпалі. Ви, напевне, й самі помітили, що шляхоремонтні бригади нині можна побачити на багатьох вулицях. Розпочали, звичайно ж, із найпроблемніших перехресть та вулиць. Уже поліпшили дорожнє покриття та усунули величезні вибоїни в мікрорайонах Огнівка, Алмазний, Левада, Центр, Браїлки, поблизу заводу ГРЛ та багатьох інших. Повністю замінили асфальтне покриття та ще й прибрали колії на шляхопроводі, що зазнає постійного транспортного навантаження, – мосту, що поєднує мікрорайони Половки та Браїлки. А також відремонтували вулицю Сінну. Але, безумовно, роботи ще дуже багато: зараз готуємося до капітального оновлення вулиць Красіна, Островського, Довженка, ремонту вулиць Карла Лібкнехта, Південної та багатьох інших.
Варто зауважити, що сучасні технології, які застосовують цього сезону в ремонті шляхів, забезпечать термін експлуатації доріг більше 5 років.
Намагаємося працювати згідно з графіком і в дворових проїздах. Наприклад, уже закінчили ремонт ям та вибоїн у дворах і бічних вулицях мікрорайону Левада. Взагалі ж, роботи з ремонту доріг та дворів триватимуть аж до глибокої осені – доки дозволить погода.
Звичайно, як і в усіх містах, коштів завжди не вистачає. Але ми потурбувалися заздалегідь про ремонт та облаштування автошляхів обласного центру. Понад 21 мільйона гривень заклали цього року на роботи, закупили вдосталь матеріалу. І будемо намагатися зробити все, щоб вулицями міста було не лише безпечно, а й приємно їздити.
Звичайно, хотілося б працювати в більш швидкому темпі. Але ж вам відомо, що цього року, згідно закону, на дорожньо-ремонтні роботи обов’язково потрібно проводити тендер – конкурс, серед виконавців робіт на те, хто краще й дешевше відремонтує дороги. А на цю процедуру потрібно три місяці. Щойно завершився тендер – як пішли рясні дощі на цілий місяць. Всі, думаю, пам’ятають цей дощовий період. Але ми все ж намагаємося вкластися у відведені графіки та терміни. Тим більше – економимо мільйонні кошти за рахунок того, що саме полтавці – працівники комунального підприємства ШРБУ – ремонтують дороги рідного міста. Бо податки із зарплат цих працівників повертаються до міського бюджету. Витратити гроші легко, це зможе кожен. І все-таки приємно, коли саме місто поповнює свій бюджет. А ще приємніше, що в ШРБУ ми надали понад 100 нових робочих місць полтавцям. Адже в кожного з працівників ШРБУ є сім’ї, які він має за щось годувати.