Міліція Полтавщини планує витратити колосальні кошти на більш оперативне розкриття злочинів по «гарячих слідах». Це можна реалізувати завдяки впровадженню системи підтримки управління нарядами. Що це таке і «з чим його їдять», розповів журналістам начальник обласного управління Олег Бех.
Більше 5 з половиною тисяч кримінальних правопорушень було вчинено на Полтавщині з початку року. У порівнянні з 2014 майже на 70% збільшилася кількість тяжких та особливо тяжких злочинів, на третину зросла кількість навмисних злочинів, розповідає головний міліціонер Полтавщини Олег Бех. Один із методів зменшення статистики – впровадження сучасної системи підтримки управління нарядами. Тим більше, такий досвід вже є у містах-мільйонниках.
Олег Бех, начальник УМВС Полтавщини: "Нам значно пощастило, оскільки Київ, Львів, Одеса вклали величезні гроші, то ми сьогодні маємо цей досвід, ми настільки мінімізували це все, настільки будуть незначні затрати на фоні тих областей, які це зробили, то набагато простіше все це реалізувати".
Система передбачає створення єдиного колл-центру, куди будуть надходити дзвінки від полтавців. Оператор буде їх реєструвати і передавати інформацію диспетчеру. І вже він на місце злочину направлятиме найближчий наряд міліції.
Віктор Філенко, начальник Управління інформаційно-аналітичного забезпечення УВМС Полтавщини: "Ця система складається з двох рівнів. Перший – це обласний рівень, це колл-центр, колл-центр 102, тут же диспетчерський центр. І другий рівень – це районний рівень – ті сили і засоби, які безпосередньо задіяні при охороні громадського порядку та розкритті злочинів на місцях".
Оперативників обладнають GPS-трекерами – засобами відслідковування місцезнаходження. Це дасть можливість здійснювати тотальний контроль за діями слідчо-оперативних груп та нарядів, наголошує Олег Бех. Плюс по місту планують встановити ряд камер відеоспостереження та обладнати автівки планшетами, під'єднаними до міліцейських баз даних. Скільки така новація буде коштувати, Олег Бех не говорить. За неофіційною інформацією, лише програмне забезпечення (це основна складова системи) вартує близько 250 тисяч доларів.
Олег Бех, начальник УМВС Полтавщини: "Якщо б грошові засоби були б сьогодні, то я думаю, що реалізувати і плюс навчити операторів, ви не забувайте людей, які б нормально працювали з системою, нам би знадобилося близько трьох місяців".
Реалізувати проект планують за кошти державного та обласного бюджету, а також за рахунок спонсорської допомоги.
Размещение рекламных материалов на щитах – один из наиболее востребованных видов продвижения любых продуктов, ориентированных на массовую аудиторию. ...
З 13 по 16 грудня волонтери благодійної акції «Святий Миколай – дітям» збиратимуть подарунки для маленьких кременчужан, які опинилися в складних життєвих обставин ...
Кожен кременчужанин може долучитись до загальної доброї справи буквально у два кроки: 1. Заходиш у один з магазинів, які долучились до акції. 2. Купуєш подарунок для діток та перед ...
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".
Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.