21 Ноября,
02:56

Випускники ІТ-факультету ПолтНТУ працюють у найкращих компаніях світу

07 Августа 2015 22:04   776
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – путівка в успішне і щасливе майбутнє, головне – впевнено йти до мети! Саме так вважають випускники факультету інформаційних і телекомунікаційних технологій та систем. Імена багатьох з них добре знані у найвідоміших компаніях світу.

Сьогодні ми ділимося з вами історіями успіху випускників спеціальності «Інформатика» останніх років, які продовжують здійснювати свою мрію завдяки надійній базі знань, отриманій в найкращому університеті Полтавщини – Полтавському національному технічному університеті.

Андрій Плескач, випускник 2014 року за спеціальністю «Інформатика»:

– Зараз працюю Python/Django програмістом на фірмі netlnnovationу Варшаві. Знання, здобуті на кафедрі прикладної математики, інформатики і математичного моделювання, кожного дня допомагають у вирішенні складних завдань. Рівень підготовки цінний у всьому світі та надає можливості для пошуку праці не тільки в Україні, а також за її межами.

Анастасія Круглікова, випускниця 2014 року за спеціальністю «Інформатика»:

– При вступі до університету я вибрала спеціальність «Інформатика» і жодного разу про це не пошкодувала. За 5 років навчання я отримала гарну базу математичних знань, а також гарний досвід програмування завдяки участі в міжнародних студентських олімпіадах з програмування АСМ. Я вдячна викладачам своєї кафедри за знання, які я отримала і які дали мені змогу знайти роботу. Зразу після випуску я влаштувалася на роботу у фірму Maytech у місті Львів на посаду Python Developer.

Сергій Козлов, випускник 2013 року, спеціальність «Інформатика»:

– На останньому курсі навчання я влаштувався на посаду розробника програмного забезпечення в компанію Яндекс (yandex.ua). Основним напрямком роботи компанії є пошукова система, яка на даний момент залишається найпопулярнішою в межах східно­європейського сегменту інтернету. Наступним кроком в професійній кар'єрі стала позиція розробника програмного забезпечення в компанії Indeed (indeed.com). Основним продуктом компанії є система вертикального пошуку в сфері працевлаштування, в якій збирається інформація про компанії світу, їх сфери діяльності, відгуки, рейтинги, зарплатні очікування та відкриті позиції. Сервіси Indeed доступні в понад 50-ти країнах та 28-ми мовах світу. Зараз indeed.com є найбільшим сайтом пошуку роботи в світі.

Костянтин Снігир, випускник 2013 року, спеціальність «Інформатика»:

– Я закінчив магістратуру в Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка в 2013 році. На останніх курсах зміг отримати досвід розробки програмного забезпечення в Aquaweb Studio, м. Полтава. Це був дуже хороший старт - отримав навички роботи в команді, засвоїв роботу з системами контролю версій, канбаном, web-технологіями . На 5 курсі отримав запрошення на стажування в Yandex LLC і скористався ним влітку. Згодом, після стажування, отримав запрошення на постійне працевлаштування. Зараз працюю розробником бібліотек на мові С++ для аналізу великих масивів даних в key-value базах даних з використанням MapReduce. В університеті кафедра дала достойне математичне підґрунтя для подальшого вивчення методів аналізу даних, аналізу і проектування алгоритмів. Також дуже допомогла активна участь в ACM ІСРС (починаючи з З курсу, дуже шкодую, що не почав раніше і не встиг реалізуватися повністю). Цього року буду сам займатися підготовкою та кураторством стажування в своїй групі.

Микола Сонич, випускник 2012 року, спеціальність «Інформатика»:

– Я розпочав свою кар’єру програміста в 2012 році з полтавської Aquaweb studio. Займався веб-розробкою, а саме eComerce платформою та інфраструктурою до неї. З квітня 2014 року перебрався в харківський офіс Wargaming, де займався розробкою публічних та внутрішніх проектів, ігровими сервісами та ін. Наприкінці зими 2015 року переїхав до Мінська працювати в головному офісі Wargaming.

Павло Кругліков, випускник 2011 року, спеціальність «Інформатика»:

– Працювати в сфері програмування я почав з першого курсу університету, з 2006 року. Як результат, ще до випуску мав стабільну роботу зі стабільно зростаючим доходом. Після завершення навчання відразу влаштувався працювати в харківську компанію Qualium Systems, з якою загалом пропрацював близько двох років. Згодом я став приватним підприємцем і почав працювати безпосередньо із закордонними замовниками. За час своєї кар'єри зробив проекти для замовників із майже двадцяти країн з різних куточків земної кулі. Наразі плідно співпрацюю із роботодавцями з США. Також маю спільно розпочатий проект із американськими партнерами.

Євген Лесик, випускник 2011 року, спеціальність «Інформатика»:

– Працюю розробником програмного забезпечення в міжнародній компанії Luxoft в Києві. Тут людину цінують в першу чергу за її розум та знання. Навчання в університеті розвинуло в мені аналітичне та нестандартне мислення, дало підґрунтя для написання програм різної складності та масштабів.

Ігор Літовка, випускник 2013 року, спеціальність «Інформатика»:

– Я почав працювати по спеціальності в 2010 році ще будучи студентом і вже до випуску з університету отримав пропозицію від харківської компанії DB Best Technologies, де пропрацював майже до кінця 2014 року. Працюючи в цій компанії мені дуже допомогли знання, отримані в ПНТУ під час навчання. Далі отримав запрошення від компанії Malkosua в полтавський офіс і повернувся назад у рідне місто, де і працюю до цього часу, розробляючи програмне забезпечення для клієнтів із США.

Олександра Кулик, випускниця 2011 року, спеціальність «Інформатика»:

– Я закінчила Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка в 2011 році і отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Інформатика». Зараз працюю тімлідом .Net-команди в компанії Yanpix. Над першими проектами я почала працювати ще під час навчання завдяки викладачам нашої кафедри. Набутий досвід допоміг швидко знайти достойну роботу після закінчення вузу. В університеті навчилася ставитися до роботи відповідально і виконувати роботи вчасно, незалежно від їх складності. Це допомогло здобути керівну посаду. Там же навчилася знаходити спільну мову з різними людьми у діловому спілкуванні. Це дуже важливо в моїй роботі, оскільки співпрацюємо з клієнтами з різних країн світу. Я вдячна викладачам Полтавського національного технічного університету за здобуті навичкі і знання, які допомогли знайти роботу, що приносить не тільки гроші, а й задоволення!
ІАЦ ПолтНТУ
Рекомендуем почитать
20 Ноября 13:06,   168
За сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому, в актовій залі закладу відбувся шоу-конкурс «Містер ПКНГ ПолтНТУ-2017». ...
20 Ноября 07:30,   140
Двадцятого листопада на Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, переважно – хмарна погода з невеликими перемінними дощами.
17 Ноября 10:23,   176
У гостях у місцевої поліції побували вихованці ДНЗ «Дзвіночок».
16 Ноября 14:54,   192
Верховна Рада прийняла Закон, внісши зміни до ст. 73 Кодексу законів про працю України у частині, що стосуються свят та неробочих днів.
16 Ноября 13:10,   140
У відділення денного перебування Гадяцького територіального центру відбувся ювілейний творчий вечір присвячений 10-річчю від дня створення при територіальному центрі тріо «Ба ...
16 Ноября 07:30,   128
Шістнадцятого листопада на Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, переважно – сонячна погода.
15 Ноября 19:36,   232
Упродовж 2 днів у Полтаві знаходитиметься і відомий ведучий телеканалу Матвій Ганапольський. Він спілкуватиметься не тільки з містянами, а й з чиновниками та обговорюватиме найбіль ...
15 Ноября 11:52,   144
Носители наружной рекламы прочно обосновались во всех крупных населенных пунктах Украины, став частью городской инфраструктуры.
15 Ноября 09:28,   162
Запрошують долучитися до опитування молоді міста Кременчука (від 14 до 35 років), яке проходить за сприяння міської влади та підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні. ...
15 Ноября 07:30,   127
На Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, п’ятнадцятого листопада переважно – сонячна погода.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь