23 Августа,
14:56

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста здійснює проект "Пом'якшення наслідків переміщення для жінок та родин в Україні"

19 Ноября 2015 15:26   441
На фоні стрімких геополітичних змін та військових дій в Україні в кризові ситуації потрапляє все більше людей. Як наслідок, виник великий потік внутрішньо переміщених осіб. Ці люди покинули свій дім, який облаштовували все життя, та розсіялися по великих містах і селищах. Дехто з них знайшов прихисток у рідних та близьких. На території Полтавської області налічується більше 28 тисяч ВПО. Люди знаходяться в стресовій ситуації, відчувають тривогу через невизначеність майбутнього та нестабільність сьогодення. Більшість з них потребує психосоціальної підтримки, яку і надає Товариство Червоного Хреста, що має значний досвід соціальної підтримки вразливим верствам населення.

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста здійснює проект «Пом´якшення наслідків переміщення для жінок та родин в Україні», що реалізується за підтримки Уряду Японії. У цій програмі особлива увага приділяється внутрішньо переміщеним жінкам та дітям. Саме ці категорії осіб є найбільш вразливими, і, в більшості випадків, саме жінки відіграють велику роль в адаптації та соціальному благополуччі дітей, а також несуть на собі велику відповідальність за успішність їх реабілітації після кризи.

Зменшення негативних наслідків процесу переміщення на жінок та дітей досягається шляхом надання психосоціальної підтримки працівниками та волонтерами Червоного Хреста. Для жінок з числа ВПО проводяться індивідуальні та групові консультації психолога, організовується відвідування виставок, театрів, музеїв, поїздок, створюються групи самодопомоги з метою підвищення їх довіри, покращення фізичного і психічного благополуччя і повернення до нормальної, повсякденної діяльності в післякризовий період. Проводиться психосоціальна робота з дітьми по розвитку комунікативних навичок, практикуються різні майстер-класи, арт-терапія, екскурсії, ігри, відвідування театрів, музеїв, заняття, що дозволяє їм впоратися з переміщенням і будувати свої соціальні навички в іншому середовищі. Широко практикується проведення спільного дозвілля для жінок та дітей.

Робота по даному проекту сприяє всебічній психологічній підтримці та реабілітації жінок і дітей з числа ВПО, допомагає в інтегруванні в нову громаду та зміцнює процеси примирення.
Полтавська міська рада
Рекомендуем почитать
23 Августа 10:14,   77
Сьогодні громада Кременчука вклонилася пам’яті героїв Небесної Сотні, які пішли у вічність, виборюючи для українців право жити в демократичній державі. ...
23 Августа 07:00,   106
За повідомленнями Укргідрометцентру двадцять третього серпня на Полтавщині вдень очікується хмарна погода, ввечері місцями – дощ з грозою.
22 Августа 16:27,   113
Сьогодні у відділенні денного перебування відбулося інформаційно-практичне заняття для отримувачів соціальних послуг.
22 Августа 13:43,   125
Напередодні нового навчального року Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить акцію «З радістю в школу!». ...
22 Августа 10:22,   327
Программа культурно-мистецьких заходів на Національному Сорочинському ярмарку 22- 27 серпня 2017 року.
22 Августа 07:00,   136
На Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, двадцять другого серпня хмарна погода. Ввечері – місцями невеликий дощ.
21 Августа 07:00,   119
На Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, двадцять першого серпня спекотна сонячна погода. Ввечері – місцями невелика хмарність.
18 Августа 15:02,   118
Юнацький відділ Центральної міської бібліотеки ім. М. Горького для своїх читачів запровадив нову сучасну послугу.
18 Августа 09:22,   713
Смертність шаленими темпами перевищує народжуваність – від початку року померло 518 людей, а от немовлят з’явилось втричі менше - лише 167. ...
18 Августа 07:00,   133
Вісімнадцятого серпня, за повідомленнями Укргідрометцентру, на Полтавщині спекотна сонячна погода. Ввечері – місцями невелика хмарність.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь