20 Ноября,
22:49

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста здійснює проект "Пом'якшення наслідків переміщення для жінок та родин в Україні"

19 Ноября 2015 15:26   451
На фоні стрімких геополітичних змін та військових дій в Україні в кризові ситуації потрапляє все більше людей. Як наслідок, виник великий потік внутрішньо переміщених осіб. Ці люди покинули свій дім, який облаштовували все життя, та розсіялися по великих містах і селищах. Дехто з них знайшов прихисток у рідних та близьких. На території Полтавської області налічується більше 28 тисяч ВПО. Люди знаходяться в стресовій ситуації, відчувають тривогу через невизначеність майбутнього та нестабільність сьогодення. Більшість з них потребує психосоціальної підтримки, яку і надає Товариство Червоного Хреста, що має значний досвід соціальної підтримки вразливим верствам населення.

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста здійснює проект «Пом´якшення наслідків переміщення для жінок та родин в Україні», що реалізується за підтримки Уряду Японії. У цій програмі особлива увага приділяється внутрішньо переміщеним жінкам та дітям. Саме ці категорії осіб є найбільш вразливими, і, в більшості випадків, саме жінки відіграють велику роль в адаптації та соціальному благополуччі дітей, а також несуть на собі велику відповідальність за успішність їх реабілітації після кризи.

Зменшення негативних наслідків процесу переміщення на жінок та дітей досягається шляхом надання психосоціальної підтримки працівниками та волонтерами Червоного Хреста. Для жінок з числа ВПО проводяться індивідуальні та групові консультації психолога, організовується відвідування виставок, театрів, музеїв, поїздок, створюються групи самодопомоги з метою підвищення їх довіри, покращення фізичного і психічного благополуччя і повернення до нормальної, повсякденної діяльності в післякризовий період. Проводиться психосоціальна робота з дітьми по розвитку комунікативних навичок, практикуються різні майстер-класи, арт-терапія, екскурсії, ігри, відвідування театрів, музеїв, заняття, що дозволяє їм впоратися з переміщенням і будувати свої соціальні навички в іншому середовищі. Широко практикується проведення спільного дозвілля для жінок та дітей.

Робота по даному проекту сприяє всебічній психологічній підтримці та реабілітації жінок і дітей з числа ВПО, допомагає в інтегруванні в нову громаду та зміцнює процеси примирення.
Полтавська міська рада
Рекомендуем почитать
20 Ноября 13:06,   165
За сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому, в актовій залі закладу відбувся шоу-конкурс «Містер ПКНГ ПолтНТУ-2017». ...
20 Ноября 07:30,   133
Двадцятого листопада на Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, переважно – хмарна погода з невеликими перемінними дощами.
17 Ноября 10:23,   174
У гостях у місцевої поліції побували вихованці ДНЗ «Дзвіночок».
16 Ноября 14:54,   191
Верховна Рада прийняла Закон, внісши зміни до ст. 73 Кодексу законів про працю України у частині, що стосуються свят та неробочих днів.
16 Ноября 13:10,   139
У відділення денного перебування Гадяцького територіального центру відбувся ювілейний творчий вечір присвячений 10-річчю від дня створення при територіальному центрі тріо «Ба ...
16 Ноября 07:30,   125
Шістнадцятого листопада на Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, переважно – сонячна погода.
15 Ноября 19:36,   231
Упродовж 2 днів у Полтаві знаходитиметься і відомий ведучий телеканалу Матвій Ганапольський. Він спілкуватиметься не тільки з містянами, а й з чиновниками та обговорюватиме найбіль ...
15 Ноября 11:52,   141
Носители наружной рекламы прочно обосновались во всех крупных населенных пунктах Украины, став частью городской инфраструктуры.
15 Ноября 09:28,   161
Запрошують долучитися до опитування молоді міста Кременчука (від 14 до 35 років), яке проходить за сприяння міської влади та підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні. ...
15 Ноября 07:30,   126
На Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, п’ятнадцятого листопада переважно – сонячна погода.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь