З 28 вересня по 16 жовтня 2016 року у Полтавській області триває набір на першу в Україні "Теплицю громадських ініціатив". Громадські організації та активісти, які пройдуть всі етапи бізнес-інкубатора, зможуть отримати до 75 тис. грн. на реалізацію своїх проектів.
"Теплиця громадських ініціатив" — проект Центру політичних студій та аналітики "Ейдос", який стартує у двох областях: Полтавській та Чернівецькій. Проект працюватиме у форматі бізнес-інкубатора.
"Теплиця громадських ініціатив" буде відбуватися в 3 етапи. На першому, який розпочався 28 вересня, громадські організації, ініціативи та окремі активісти реєструються для участі в проекті та пропонують ідеї громадських ініціатив у своїх містах або селах. За словами організаторів, пріоритетними є проекти у сферах децентралізації та розвитку громад.
Виконавчий директор Центру "Ейдос" Ольга Будник висловлює думку, що ті громади, в яких буде розвинуте громадське середовище будуть більш конкурентними. Вони зможуть повноцінніше використовувати і бюджетні, і організаційні можливості, які для них відкриваються в умовах реформи з децентралізації.
— Нашою метою є підготувати такі громадські середовища на місцевому рівні, які в подальшому матимуть можливість повноцінно самостійно розвиватися і реалізовувати власний потенціал, — говорить Ольга.
На другому етапі, який відбуватиметься 25-26 жовтня, організатори проведуть для учасників проекту навчальну сесію. На ній команди та активісти отримають знання у сферах зміцнення локальної демократії та проведення успішних адвокаційних кампаній.
Після цього утворені команди матимуть тиждень на доопрацювання своїх проектів. Найкращі з них отримають фінансування до 75 тис. грн. в рамках програми "U-LEAD з Європою", а також юридичну, аналітичну та комунікаційну підтримку для втілення проектів від Центру "Ейдос".
На реалізацію своїх ідей під наглядом менторів команди матимуть 4 місяці. Результати роботи вони презентують на спільній підсумковій конференції для проектів з Полтавської та Чернівецької областей.
Організатори "Теплиці" переконані: основна проблема українського суспільства в тому, що за наявності людей і потенціалу, йому не вистачає управлінського досвіду, зокрема в реалізації проектів. Саме тому експерти будуть не просто передавати знання та навики учасникам, а й консультувати команди, які виграють в конкурсі.
— Ми зацікавлені в тому, щоб на місцях люди вчилися самостійно вирішувати свої питання і були залучені до розвитку власних громад. Зараз для цього є всі умови та можливості. Сподіваємось, що ця ідея знайде відгук серед багатьох жителів Полтавщини, — зазначає Ольга Будник.
Реєстрація на проект для Полтавської області триватиме до 16 жовтня за адресою: http://bit.ly/TGI-Pol. Участь у "Теплиці" безкоштовна. Під час навчальної сесії організатори забезпечать учасникам проїзд, проживання та харчування.
Размещение рекламных материалов на щитах – один из наиболее востребованных видов продвижения любых продуктов, ориентированных на массовую аудиторию. ...
З 13 по 16 грудня волонтери благодійної акції «Святий Миколай – дітям» збиратимуть подарунки для маленьких кременчужан, які опинилися в складних життєвих обставин ...
Кожен кременчужанин може долучитись до загальної доброї справи буквально у два кроки: 1. Заходиш у один з магазинів, які долучились до акції. 2. Купуєш подарунок для діток та перед ...
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".
Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.