Перепади температур, штовханина у громадському транспорті, що супроводжується кашлянням чи чханням оточуючих, ненормований робочий день – реальна загроза «підхопити» ГРВІ чи грип, нагадують фахівці. Окрім всім відомих профілактичних заходів, як-то уникнення великого скупчення людей, вітамінізації, провітрювання кімнат та миття рук із милом нагадують і про вакцинацію.
Олена Горбенко, лікар-епідеміолог міської СЕС: "Як відомо, згідно з нашими статистичними даними, нині спостерігається незначний ріст захворювань на грип та ГРВІ. І тут для боротьби з недугом найефективнішим засобом є профілактичні щеплення".
Фахівці наголошують: нинішня пора – найкращий час для проведення профілактичних щеплень.
Робити вакцинацію слід зараз, до початку значного росту захворюваності на грип та ГРВІ, аби отримати бажаний ефект. Тим часом, у організмі встигне виробитися імунітет, аби в подальшому створити захист проти того чи іншого штаму грипу чи ГРВІ.
Олена Горбенко, лікар-епідеміолог міської СЕС: "До України, відповідно до даних Центру грипу, вже завезена вакцина, яка сертифікована. Придбати її можна в аптечній мережі. Також ми співпрацюємо з підприємствами та організацями. Керівництво останніх закуповує вакцину для своїх співробітників".
Зробити саму процедуру щеплення, продовжує лікар, можна у поліклініці за місцем проживання. Там вже створюються відповідні місця для вакцинації.
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".
Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!
Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.