Студенти та активна молодь Полтавщини вже може звертатися до державних адміністрацій, аби взяти участь у конкурсі. Стати волонтером буде не просто, адже до них існують певні вимоги, керовані міжнародним досвідом. Про це та інше йшлося на прес-конференції заступника голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Пархоменка.
Ініціювання програми підготовки волонтерів до Євро-2012, говорить заступник губернатора Полтавщини Валерій Пархоменко, – свідчення того, що нашій області є чим пишатися і є що показати. Тому не дивно, що готувати людей, які зможуть гідно представити свій регіон, потрібно ретельно та якісно.
Валерій Пархоменко, заступник голови Полтавської ОДА:
"Взяти студентів, які знають іноземну мову, допомогти їм вивчити історію рідного краю та поставити на в'їздах в область на спеціальних пунктах".
Залучити до такої підготовки планується близько 200 студентів, починаючи з третього курсу, говорить Валерій Пархоменко, та розставити волонтерів на спеціальних пунктах допомоги іноземцям, хоча наразі чіткої схеми й немає.
Планується відродити і молодіжний Парламент, який було створено ще в 1999 році. Валерій Пархоменко впевнений: такий орган обов'язково повинен існувати, адже він допомагає демократизувати суспільство, а також залучити молодь до державних процесів.
Валерій Пархоменко, заступник голови Полтавської ОДА:
"Молодіжний парламент все-таки трішки працював, хай не так активно - це по-перше. По-друге, залишився кадровий потенціал: є тренери, які можуть сьогодні досить фахово провести тренінги з молоддю по лідерським якостям, по плануванню роботи, по розвитку громадських організацій".
Тим паче, запевняє Валерій Пархоменко, молодіжний Парламент має статус дорадчого і його члени зможуть особисто впливати на молодіжну політику Полтавщини.