Розрахована вона на безробітну молодь. Ідея створення належить обласним службам у справах сім'ї та молоді, проспонсорував її Міжнародний фонд «Відродження».
Обласна влада та працедавці занепокоєні: на Полтавщині, кажуть, дефіцит на виробничі професії. Підприємства змушені шукати собі працівників серед студентів.
Валерій Пархоменко, керівник апарату Полтавської ОДА:
"Наприклад, промислове місто Кременчук замовляє спеціально у профтехучилищ групи, де навчається молодь, на виробничі пофесії - токар, газозварник, слюсар, тому що сьогодні молодь, навіть та, що закінчила ПТУ, не йде на виробничі професії".
Працевлаштуванням молоді на Полтавщині займається обласний молодіжний центр праці. На прес-конференції його директор дав зрозуміти: завдань перед центром чимало.
Анатолій Безпалюк, директор Полтавського обласного молодіжного центру праці:
"Перше - це зайнятість у вільний від навчання час, потім - працевлаштування після закінчення навчального закладу, підтримка молодіжних підприємницьких ініціатив і підтримка науковго потенціалу молоді".
Проект «Школи успішного працівника» придумав центр спільно зі службами у справах молоді. Міжнародний фонд «Відродження» виділив кошти. Уже 14 квітня вона починає функціонувати, набір досі триває. У школі планують перш за все навчити молодих працевлаштовуватися – резюме писати, співбесіду проходити. А ще – підвищити рівень знань, ознайомити із особливостями роботи військовї служби, банків, фермерських господарств та підприємницької діяльності. Паралельно зі Школою на виході іще один проект – «Молодь обирає бізнес» – для майбутніх підприємців. Роботи для молоді насправді вистачає, йшлося на прес-конференції. До Євро-2012 набирається група молоді, яку навчать спілкуватися із іноземцями про місцеві визначні місця. Почнуться навчання у вересні.