Окрім реалізованих планів, як-то соціальний напрямок та покращення основних показників по обслуговуванню пільгових і не тільки категорій населення, обіцяють на майбутнє і тотальну інформатизацію.
Не для галочки, а у рамках затверджених програм працювали медики міста. Станом на кінець квітня – підбивають підсумки роботи за І квартал.
Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я Полтавського МВК:
"Робота наших медиків була спрямована на основні соціальні програми, напрямок материнства і дитинства. Лише на зубопротезування пільгових категорій населення цьогоріч було виділено трошки більше 140 тисяч гривень, що на 22% більше, ніж у минулому році".
Хоча і хворів народ на грип та ГРВІ більше, ніж минулоріч, зазначає Сергій Котов, жодної померлої від ускладень грипу людини не зареєстровано.
У березні іще провели місячник боротьби із туберкульозом. Окрім інформаційно-просвітницької роботи зробили майже 60 тисяч флюорографічних обстежень. А це – 32% до загальнорічного плану.
Сергій Котов, начальник управління охорони здоров'я Полтавського МВК:
"У Всесвітній день здоров'я у лікарнях вперше були проведені дні здоров'я. Там хворі могли не тільки комплексно обстежитись, але і отримати фахову консультацію".
Основні показники здоров'я, зазначалось на зібранні, пішли у бік покращення. Меншою стала летальність від інфаркту міокарда і сама кількість хворих на гострий інсульт пішла на спад. Це, говорять медики, стало можливим завдяки проведенню тромболітичної терапії. Цьогоріч на дому такої було реалізовано 10 сеансів. На майбутнє, окрім своєї безпосередньої роботи, планують і покращити інформатизаційну складову, а саме – створити єдину комп'ютерну мережу задля об'єднання лікувальних установ міста та інформації про хворих