На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій підвели підсумки купального сезону 2011 року. Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валентин Шафорост зазначив, що у Кременчуці цього року офіційно було дозволено відпочивати на 2 паспортизованих пляжах, де працювало 6 рятувальних постів.
До початку купального сезону на всіх несанкціонованих місцях відпочинку біля відкритих водоймищ було встановлено таблички: «Купатися заборонено!» Крім того, працівниками рятувально-водолазної станції було обстежено дно у всіх позаміських дитячих таборах і базах відпочинку. Валентин Шафорост відмітив, що протягом купального сезону серед мешканців міста проводилася просвітницько–роз’яснювальна робота стосовно правил поведінки на воді. Зокрема, матеріали на відповідну тематику розміщалися на 8 сіті-лайтах, у 400 одиницях транспорту, які здійснюють пасажиро перевезення у місті. Систематично проводилися рейди-перевірки місць масового відпочинку кременчужан, під час яких представниками правоохоронних органів на порушників правил поведінки складено 99 адмінпротоколи.
Разом з цим керівник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення навів приклади загибелі людей під час відпочинку на воді у Полтавському регіоні та місті. Так, цього року на водоймах області загинула 51 людина; у Кременчуці кількість загиблих на воді становить 6 осіб, з них 1 дитина віком 15 років; безпосередньо влітку під час купального сезону потонуло 3 кременчужанина.
Заступник міського голови Володимир Тараторін зауважив, що міська влада докладе максимум зусиль для того, щоб життя і відпочинок громадян стали безпечними і комфортними. Детальніше зупинився на питаннях створення додаткових рятувальних постів у місцях масового відпочинку кременчужан, оскільки на сьогодні тільки 3 із 10 таких місць у місті знаходяться під наглядом рятувальників.
Крім того, Володимир Тараторін зауважив, щоб зменшити ризик виникнення нещасних випадків на воді у зимовий період, всі відкриті водойми міста мають бути під наглядом працівників рятувально-водолазної станції та представників правоохоронних органів.