Обіцянка-цяцянка. Попри запевнення міської влади в обов'язковому ремонті, полтавська каланча і досі стоїть невідремонтованою. Ні для кого не секрет: на додачу до обшарпаного фасаду – непрацюючий годинник і відсутність відповідного музичного супроводу. Ось така Полтава-туристична.
Зі сторони може виявитись дивним, що доводиться питати про час біля головного полтавського годинника. Проте у полтавців не залишається іншого вибору, оскільки годинник просто не працює.
Вже не перший місяць, як годинникові стрілки на каланчі зависли на опів на одинадцяту – чи то ранку, чи вечора. Люди, які працюють неподалік полтавського біг-бену говорять: даремної праці їм додалося: підходять не за товаром, а дізнатися, котра година.
Марина, продавчиня: "Часто підходять питають. Треба зробити, щоб він працював".
Пересічні полтавці теж певні: не годиться так одній із ключових візитівок міста стояти. Кажуть: треба лагодити.
Бліци
- Ай-як-яй! Треба лагодити, щоб працювати
- Треба лагодити, оскільки ж це центр міста, не у всіх є наручні годинники
- Ми не тутешні. Але, звісно, хочеться, щоб його полагодили
- Обурювалась вже я щодо каланчі. Його, звісно, треба лагодити
Нагадаємо: на одній із мерських післясесійних прес-конференцій (коли вони ще проводились)
Олександр Мамай пообіцяв зайнятися каланчею навесні. Нині надворі літо, втім, нинішні прогнози від міста невтішні. За даними прес-служби міськради, управління капітального будівництва провело огляд каланчі. Скільки потрібно грошей не її ремонт – невідомо, і, відповідно, жодної копійки наразі на реконструкцію не передбачено.
Для довідки: днями лондонський біг-бен відсвяткував 153 річницю від дня старту його годинникових стрілок і досі справно працює. Його полтавський колега почав працювати лише в 90-тих роках минулого століття і вже... стоїть.